بازگشت

از 1353

درباره ما

درباره ما

پادایران نزدیک به نیم قرن پیش و با هدف تامین بخشی از نیاز بازار داخلی و خارجی درزمینه صنعت مبلمان در محیطی پویا و مبتنی بر دانش روز و با سرمایه بخش خصوصی تاسیس گردید.در گذار این سالها پیوسته بر دانش و آگاهی مان افزوده شد تا در کنار تجربیات گرانبهایی که کسب کرده ایم همواره پیشرو و نوآور بمانیم.

در طی این دوران برآن بوده ایم تا بنیان کارهایمان را بر دانش روز بنا کنیم وتوانایی های خودمان را با خواسته و نظر و ایده های مشتریانمان همسو کرده و بیش از هر چیز در فکر ساختن محیطی شایسته برای همراهانمان باشیم.

پیوسته تجربیات گرانبهای بسیاری در زمینه مبلمان اداری، خانگی،هتلی،فروشگاهی،ساختمانی و نمایشگاهی کسب کرده و همواره در زمینه طراحی و تولید محصولات و سبک های متفاوت پیشرو بوده ایم.

اکنون با داشتن کارخانه ای به وسعت 10000متر مربع ،مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات و فناوری روز دنیا درصنعت مبلمان به همراه نیروهای متخصص و مجرب در حال تولید انواع مبلمان هستیم.

امروزسعی ما بر آن است که در بزرگترین مرکز تجیهزات و مبلمان اداری ایران و در فضایی بالغ بر 2500مربع در یکی از بهترین نقاط شهر تهران به لحاظ دسترسی همراه با تنوع کم نظیر ازمحصولات و با همراهی طراحان نخبه شما ایده هایتان را تحقق بخشیم.هرآنچه برای تجهیز یک فضای اداری مطلوب احتیاج دارید را در زیر یک سقف فراهم آورده ایم.

داشتن مشتریان خوشحال آرمان همیشگی ماست.

خدمات

خدمات پس از فروش

حمل و نصب

کاستومایز کردن

مشاور طراحی

جابجایی

سلوشن

مونتاژ و دمونتاژ

تیم پادایران

تیم پادایران ترکیبی است از تجربه و نوآوری

همکارانی با مهارت ها و توانایی های متفاوت،

 از جای جای ایران

با تحصیلات متنوع

روحیات شخصی منحصر به فرد

تجربیات کاری گوناگون

علائق رنگارنگ

هر کدام یک جهان گسترده

همگی با یک هدف 

بهترین باشیم

شهلا کریمی

رییس هیئت مدیره

حسن احمدیان

مدیر عامل

آزاد

امام

متقی

بهلولی

آقایی

کنعانی

کفاشیان

دانایی

مرادی

مینا

کنگرانی

برزگر

طاری فرد

محرابی

ورامین

شیرگیر

سرتیپی

مظلومی

یزدان دوست

جعفری

خردمند

ادیبی

حوراجی

کفاشیان

احمدیان

بختیاری

احمدیان

بایست

عزیز نژاد

قوامی

گواهینامه

طی این دوران علاوه بر جوایزی که از مشتریان خرسندمان دریافت کرده ایم،جوایز و تقدیرنامه های فراوانی ذریافت کرده ایم که بخشی از آنها را اینجا با شما به اشتراک میگذاریم.

 

همکاران

شرکت های معتبری در مسیر کاری ما همراهمان هستند.