بازگشت

از 1353

درباره ما

درباره ما

پادایران نزدیک به نیم قرن پیش و با هدف تامین بخشی از نیاز بازار داخلی و خارجی درزمینه صنعت مبلمان در محیطی پویا و مبتنی بر دانش روز و با سرمایه بخش خصوصی تاسیس گردید.در گذار این سالها پیوسته بر دانش و آگاهی مان افزوده شد تا در کنار تجربیات گرانبهایی که کسب کرده ایم همواره پیشرو و نوآور بمانیم.

در طی این دوران برآن بوده ایم تا بنیان کارهایمان را بر دانش روز بنا کنیم وتوانایی های خودمان را با خواسته و نظر و ایده های مشتریانمان همسو کرده و بیش از هر چیز در فکر ساختن محیطی شایسته برای همراهانمان باشیم.

پیوسته تجربیات گرانبهای بسیاری در زمینه مبلمان اداری، خانگی،هتلی،فروشگاهی، ساختمانی و نمایشگاهی کسب کرده و همواره در زمینه طراحی و تولید محصولات و سبک های متفاوت پیشرو بوده ایم.

اکنون با داشتن کارخانه ای به وسعت 10000متر مربع ،مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات و فناوری روز دنیا درصنعت مبلمان به همراه نیروهای متخصص و مجرب در حال تولید انواع مبلمان هستیم.

امروزسعی ما بر آن است که در بزرگترین مرکز تجیهزات و مبلمان اداری ایران و در فضایی بالغ بر 2500مربع در یکی از بهترین نقاط شهر تهران به لحاظ دسترسی همراه با تنوع کم نظیر ازمحصولات و با همراهی طراحان نخبه شما ایده هایتان را تحقق بخشیم.هرآنچه برای تجهیز یک فضای اداری مطلوب احتیاج دارید را در زیر یک سقف فراهم آورده ایم.

داشتن مشتریان خوشحال آرمان همیشگی ماست.

حسن احمدیان

متولد 1346

سوابق تحصیلی :

کارشناسی  ریاضی

کارشناسی معماری داخلی

کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

دکتری  معماری داخلی

سوابق کاری 

شروع فعالیت در  شرکت پادایران  به صورت پیوسته از 1367

مدیرعامل  شرکت پادایران از سال 1379

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران (4 دوره)

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران (4 دوره)

عضو کمیسیون تشکل های اتاق بازرگانی ایران

عضو کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی ایران

نایب رئیس شورای ملی مبلمان ایران و صنایع وابسته (3 دوره)

عضو هیات مدیره انجمن کارفرمایی مبلمان تهران (3 دوره)

عضو هیئت مدیره کنفدراسیون صادرات ایران (2 دوره)

رئیس سابق هیئت مدیره شرکت فیپکو

عضو اتاق های بازرگانی ایران و المان – ایران و فرانسه – ایران و ایتالیا

عضو کمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی ایران

عضو کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران

عضو کمیسیون پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران

عضو انجمن معماران داخلی

عضو انجمن مدیریت ایران

مدیر پروژه تولید و انتشار 3 عنوان کتاب در زمینه ((روند واردات و صادرات مبلمان ایران))- ((شناسایی بازارهای هدف صادراتی مبلمان))- ((تدوین استراتژی صنعت مبلمان ایران با رویکرد صادراتی))

شهلا کریمی

رییس هیات مدیره

ما در پادایران، بعد از تحقیقات بازار، پی به وجود خلائی در بخش تجهیز مبلمان اداری کشور در گروه مخاطبین پریمیوم بردیم. قبلا این خلاء توسط مبلمان وارداتی و یا معدود کارگاه های سفارشی ساز تامین می شد، اما نتیجه ی نهایی به دلیل قیمت بالا و کیفیت و سرعت پایین مطلوب نبود.

این بود که پادایران با فراهم کردن بستر مساعد و همکاری با تامین‌کنندگان بنام، بر آن شد تا نیاز این گروه‌ مخاطب را مرتفع سازد. به همین دلیل علاوه بر تولیداتمان، به تکمیل سبد کالایی خود اعم از کف پوش ها، نورپردازی، پرده، گل و گیاه و …. پرداختیم و به موازات آن با ملحق شدن به خانواده ی دانشگاهیان، معماران، نخبگان و…، و استفاده از دانش به روز آنها، تمام سعی خود را در جهت بدست آوردن درک مناسبی از نیازهای فضاهای اداری، به کار بردیم.

در نهایت با تمرکز روی “سبک های کاری” (work style)و “محیط های کاری”(work space) مختلف، تمام توان خود را برای مطرح کردن ‌پادایران به عنوان یک ارائه دهنده راه حل در زمینه ی تجهیزات و مبلمان اداری به کار بردیم.

از دیگر ویژگی های ما در پادایران، داشتن یک تیم حرفه ای و کاربلد است که دغدغه اش فراتر از طراحی محصول و مبلمان اداری می باشد و تمام تلاش خود را می کند تا فضا، استایل و محیطی را ایجاد کند که شما در آن احساس راحتی و آرامش کنید. به این ترتیب، علاوه بر رفع نیازهای شما، تمام خواسته های بلندپروازانه و جسورانه شما را هم، با کمک خودتان، عملی می کند و محصولاتی را با در نظر گرفتن هارمونی، عملکرد و بدون تاریخ مصرف، در محیط های کاری شما به یادگار می گذارد.

تیم پادایران تمام آن سرمایه ایست که ما به آن افتخار می کنیم و قدر دان آن هستیم.

تیم پادایران

تیم پادایران ترکیبی است از تجربه و نوآوری

همکارانی با مهارت ها و توانایی های متفاوت،

 از جای جای ایران

با تحصیلات متنوع

روحیات شخصی منحصر به فرد

تجربیات کاری گوناگون

علائق رنگارنگ

هر کدام یک جهان گسترده

همگی با یک هدف 

بهترین باشیم

سولماز آزاد

سمانه امام

مسعود متقی

نیما بهلول

شهرام آقایی

سیاوش کنعانی

زریدخت کفاشیان

محمدرضا دانایی

سروش مرادی

مینا ایرانی نژاد

رامین کنگرانی

علی برزگر

خورشید طاری فرد

مازیار محرابی

روشنک شیرگیر

مهیا سرتیپی

آلاله مظلومی

مهشید جعفری

محسن خردمند

حمیده ادیبی

حسین کفاشیان

حکیمه احمدیان

افسانه بختیاری

سام احمدیان

نسیم عزیز نژاد

صدف قوامی

امین رضوی

آیسان حکمت پور

نگار بیاتانی

الهام قطب زاده

فاطمه زارع

محسن فاضلی

نیما سلیمانی

سعید خرمیان

خدمات

گواهینامه

طی این دوران علاوه بر جوایزی که از مشتریان خرسندمان دریافت کرده ایم،جوایز و تقدیرنامه های فراوانی ذریافت کرده ایم که بخشی از آنها را اینجا با شما به اشتراک میگذاریم.

 

همکاران

شرکت های معتبری در مسیر کاری ما همراهمان هستند.