بازگشت

دیوارپوش تزئینی میکروسمنت

دیوارپوش تزئینی میکروسمنت از دیوارپوش‌هایی است که امروزه بسیار در بین مردم به علت کارایی بالای آن و طرح‌های زیبا، محبوب واقع شده است. در این بخش از وب سایت شرکت طراحی و تولید تجهیزات اداری پادایران با ما همراه باشید تا با دیوارپوش تزئینی میکروسمنت و ویژگی‌های آن آشنا شوید.

کاربرد دیوارپوش ها

توجه به طراحی دیوار در دکوراسیون داخلی اداری هر روز مورد توجه تعداد بی شماری از طراحان قرار گرفته و بدین منظور از دیوارپوش‌ها استفاده فراوان می‌شود.

در واقع استفاده از دیوارپوش تزئینی میکروسمنت راهی شده که می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون استفاده از بنایی، با هزینه ایده‌آل و در طرح و رنگ‌های گوناگون دیواره‌های ساختمان خود را پوشش داد. همچنین از دیوارپوش می‌توانید برای پنهان کردن نواقص استفاده کنید.

معرفی دیوارپوش میکروسمنت

دیوارپوش تزئینی میکروسمنت یک پوشش تزئینی، پلیمری و کامپوزیت آلی-معدنی بر پایه سیمان، رزین‌های آب پایه، افزودنی‌ها و رنگدانه‌های معدنی است؛ که پوششی بی نظیر و با دوام را ایجاد می‌کنند.

دیوارپوش تزئینی میکروسمنت در سال ۲۰۱۵ به عنوان یکی از منحصر به فردترین پوشش‌ها از نگاه معماران و طراحان معماری داخلی اداری انتخاب شد. این پوشش یک انتخاب ایده آل برای سطوح داخلی و خارجی است. همینطور برای کسانی مناسب است که در پی ایجاد زیبایی با طرح بتن هستند.

ویژگی های دیوارپوش تزئینی میکروسمنت

یکی از بهترین ویژگی‌های دیوارپوش تزئینی میکروسمنت ایجاد سطحی بدون درز و یکپارچه به جهت عدم تجمع باکتری و میکروب‌ها و در نتیجه نگهداری و تعمیر بسیار آسان است.

علاوه بر این، این پوشش به سرعت خشک می‌شود. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به بافت چسبنده با پیوستگی بالا، طیف ۲ با ضخامت حداکثر، گسترده‌ای از رنگ و بافت، امکان اجرا روی تمام سطوح مانند : سیمان، کاشی، انواع سنگ، گچ‌دار.

با ضخامت ۲-۳ میلی‌متر است که در نتیجه باری بر روی سازه و ساختمان ایجاد نمی‌کند. همینطور از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است. فقط توجه داشته باشید که این پوشش روی چوب طبیعی غیر قابل اجرا است.

پیشنهاد مطالعه: در مورد نحوه جداسازی فضا با انواع پارتیشن اداری چه می‌دانید؟

نکات مهم در انتخاب دیوار پوش ها

در ادامه این مطلب از وب سایت شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران به بررسی نکاتی که باید در هنگام انتخاب دیوارپوش تزئینی میکروسمنت در نظر گرفته شود پرداخته‌ایم :

از سطح برخی از انواع پوشش‌های دیوارپوش‌ها، دودهای مضر ناشی از سنتز شیمیایی مواد تولید می‌شود که این دودها می‌توانند در طولانی مدت منجر به تجمع باکتری و قارچ شوند.

برخی از دیوار پوش‌ها نمی‌توانند جریان هوا را از خود عبور دهند و این امر نیز موجب تجمع باکتری و قارچ می‌شود. در انتخاب یک دیوارپوش مرغوبیت و دوام مواد به کار رفته در آن را در اولویت قرار دهید.

رنگ‌های خنثی در مدت زمان طولانی تکراری و خسته کننده می‌شوند. انتخاب رنگ‌های روشن در تجهیزاتی مانند مبلمان اداری باعث می‌شود فضاهای کوچک، بزرگتر به نظر برسند. در جایی که رطوبت بالا باشد و یا دیوارها نم دار باشند به محصولاتی نیاز دارید که در طولانی مدت در برابر آب مقاومت خوبی داشته باشند.

جهت آشنایی با جدیدترین ترندهای طراحی، در پینترست پادایران با شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران همراه باشید. همچنین می‌توانید در صفحه پروژه ها مدل های میز مدیریت و میز کنفرانس را مشاهده کنید و ایده بگیرید.