بازگشت

دیوار پوش پارچه

امروزه پوشش دیوار یکی از ابزارهای مناسب طراحی داخلی در دست طراحان بوده و دیگر رنگ و یا کاغذ دیواری نمی تواند پاسخگوی نیازهای طراحان برای طراحی های منحصر به فرد باشد. دیوار پوش پارچه ای یک نوع پوششی است که از مواد طبیعی مورد استفاده در پارچه و الیاف ویسکوز ساخته می شود .

نمونه های این پوشش را می توان در لوازم مختلف منزل مثل مبلمان و پرده نیز دید . به همین خاطر این دیوارپوش ها تناسب و هماهنگی بسیار خوبی با دیگر بخش های دکوراسیون و لوازم ومبلمان ایجاد می کنند.

دیوارپوش های پارچه ایی شامل طرح ها و رنگ های مختلفی هستند که از جمله آن ها می توانپارچه های مخمل، ساتن، ابریشم، ژاکارد، کتان وچرم را نام برد .شما می توانید با توجه به جنسو سبک مبلمان انتخابی خود ازپارچه ی هماهنگ با دکوراسیون محیط اداریتان استفاده کنید.

از مزایای دیوارپوش های پارچه ایی می توان به طول عمر بالای آن نسبت به کاغد دیواری و رنگ اشاره کرد .همچنین نصب پارچه دیواری بسیار آسان و سریع می باشد و هزینه های زیر سازی را نخواهد داشت .نصب پارچه بر روی دیوارهای سیمانی و سرامیکی هم امکان پذیر است و شما مشکلاتی مانند ورآمدگی و کنده شدن کاغذ دیواری و یا ترک هایی که ظاهر میگردند در ً پس از نصب مجددا دیوارپوش های پارچه ایی را نخواهید داشت.علاوه بر همه این ها به دلیل استفاده از نمد و الیاف ویسکوز ضربات و فشارها بر دیوار بی اثر خواهند بود این محصولات از الیاف طبیعی تولید می گردد و کاملا با طبیعت سازگار است.دیوارپوش های پارچه ای می توانند تا حدی به عنوان عایق صدا و گرما نیز در مکان های انتخابی شما عمل کنند.