بازگشت

زرین برگ پرشیا |1400

چالش های طراحی و تولید مبلمان اداری زرین برگ پرشیا برای پادایران

طراحی و تولید مبلمان اداری دفتر مرکزی شرکت تولیدی زرین برگ پرشیا توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و طراحی تجهیزات اداری پادایران.

شرکت تولیدی زرین برگ پرشیا، یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده تیشو و منسوجات بهداشتی در ایران، واقع در خیابان بخارست تهران یکی دیگر از پروژه های اجرا شده توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و طراحی تجهیزات اداری پادایران در سال ۱۴۰۰ بود.

در این پروژه طراحی تولید مبلمان اداری با توجه به ورک استایل کارفرما، از فضاهایی مدرن و در عین حال دارای محرمانگی و با دو سبک مختلف از مبلمان اداری استفاده شد.

جزئیات اجرای این پروژه طراحی مبلمان اداری

از پارتیشن های دوجداره آلومینیومی با فریم های رنگ شده و شیشه های پوشیده شده با استیکر استفاده کردیم که در عین ایجاد ظاهر و تقسیم بندی های مدرن، فضاهای اختصاصی مورد نظر کارفرما را تامین می کرد.

همچنین در بخش هایی از این پروژه، از مبلمان نئوکلاسیک با ساختار طراحی لوکس و در بخش های دیگر از مبلمان مدرن و ساده استفاده کردیم.

علاوه بر این با توجه به محصور بودن بیشتر فضاهای کاری، طراحی نور بسیار مهم بود و می بایست ضمن تامین مقدار نور لازم برای هر محیط، از ظاهر مدرن و متناسب با ساختار کلی پروژه هم پیروی می کرد که به خوبی و با موفقیت توسط طراحان ما اجرا و پیاده سازی شد.

تولید مبلمان اداری شرکت تولیدی زرین برگ پرشیا

برای مشاهده سایر پروژه های مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و طراحی تجهیزات اداری انجام شده توسط تیم پادایران، در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید و یا به صفحه پروژه ها در وب سایت ما مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری

پلان

طراحی و تولید مبلمان اداری زرین برگ پرشیا در شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی پادایران مبلمان اداری زرین برگ پرشیا طراحی و تولید مبلمان اداری زرین برگ پرشیا در شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران
فهرست مطالب