بازگشت

قطار فدک | 1399

طراحی و تولید مبلمان اداری ساختمان اداری شرکت قطار فدک توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و ارائه دهنده ورک استایل پادایران.

چالش های طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت قطار فدک برای پادایران

در پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری ساختمان اداری شرکت قطارهای فدک ما با چند چالش روبرو بودیم :

اول اینکه بخش مهمی از طراحی معماری داخلی ساختمان این پروژه قبلا اجرا شده و در میانه راه دچار تغییراتی شده بود که ممکن بود ماهیت طراحی محصولات و مبلمان اداری را دچار مشکل کند.

به عنوان مثال در کف ساختمان این پروژه از سنگ های ساختمانی تیره و پر نقش و نگار استفاده شده بود که ماهیتا ساختاری کلاسیک داشتند و در عین حال کارفرما تمایل داشت تا از مبلمان مدرن و مینیمال در بخش هایی از این ساختمان استفاده کند.

طراحان شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و طراحی تجهیزات اداری پادایران تلاش کردند تا با انتخاب محصولاتی که انعطاف پذیر بوده و بتوانند در عین حفظ ماهیت مدرن، با عناصر کلاسیک همنشین شوند، بخشی از این چالش را برطرف کنند.

به عنوان مثال از ام دی اف با روکش چوب طبیعی در بعضی از میزها و بخشی از دیوارپوش ها استفاده کردیم، تا بتوانیم عناصر ماهیتا متضاد طراحی را به هم نزدیک کنیم.

سایر جزئیات اجرای این پروژه در شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران

در بخش هایی از این پروژه با استفاده از شیشه های رنگی در پارتیشن که یکی از رنگ هایی بود که در سنگ کف دیده می شد، ضمن ایجاد تغییراتی در راستای زیبایی ظاهری محیط، فضاهایی پوشیده فراهم کنیم که از درخواست های کارفرما بود.

چالش دوم این بود که مبلمان طراحی و تولید شده می بایست با هویت بصری این شرکت که قبلا و توسط تیم های دیگری طراحی و پیاده سازی شده بود هماهنگ باشد.

چالش سوم زمانبندی اجرای پروژه بود که می بایست در یک بازه زمانی محدود و سریع به اتمام می رسید.

در نهایت پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری ساختمان مرکزی شرکت قطارهای فدک، با موفقیت و در اسفند ماه ۱۳۹۹ توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران به اتمام رسید …

طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران

جهت مشاهده سایر پروژه های طراحی و اجرا شده توسط تیم پادایران، در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت پادایران

اشتراک گذاری

پلان

طراحی و تولید مبلمان اداری پادایران در شرکت قطار فدک طراحی و تولید مبلمان اداری طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران طراحی و تولید مبلمان اداری
فهرست مطالب