بازگشت

مسبار کاوه | 1399

طراح

مهندس علی عرب احمدی

مهندس علی عرب احمدی متولد 1357 گرگان و فارغ التحصیل معماری از دانشگاه آزاد قزوین (1375- 1383) و سابقه ی 11 سال همکاری با شرکت های مشاور معماری از جمله مهندسان مشاور ره شهر، مهندسان مشاور ارش و مهندسان مشاور بافت بهستان به همراه حضور در چندین مسابقه و کسب عناوین اول و برگزیده به همراه مجموعه های فوق (مجتمع اداری آشنا، باغ فرش تبریز، هتل السبق، برج های نماد اردبیل و …) را دارا می باشد. همزمان از سال 1385 فعالیت مستقل خود را آغاز نموده و با نام NOIR Office Architectures فعالیت خود را ادامه داده است. از سال 1386 استاد مدعو گروه معماری و معماری داخلی دانشگاه سوره می باشد.

 

مجری و سازنده

علی قاضی مرادی

مهندس علی قاضی مرادی متولد 1357 تهران و فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی تهران (1375-1379) می باشد. همزمان با تحصیل همکاری در پروژه های ساختمانی را تجربه نموده است و از 1385 فعالیت مستقل خود را با ساخت و اجرای مجتمع مسکونی آغاز نموده است و پس از آن در زمین ساخت و اجرای پروژه های مسکونی، اداری در شهر تهران و پروژه های خاص ویلایی در فشم و مازندران و در همکاری با آرشیتکت های بنام از جمله آقایان مهندس علی کرمانیان و مهندس افشین حجت و …فعالیت نموده است، پروژه ساختمان مرکزی کارخانجات مسبار کاوه و دفتر مرکزی چای دوغزال از آخرین پروژه های اجرایی ایشان می باشد.

پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری دفتر مرکزی شرکت مسبار کاوه ، انجام شده توسط “پادایران” شرکت طراحی تجهیزات اداری و برترین برند مبلمان اداری ایران .

جزئیات طراحی و تولید مبلمان اداری مسبار کاوه

پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری دفتر مرکزی شرکت مسبار کاوه ، که یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان مواد اولیه صنعت برق کشور است، در سال ۱۳۹۹ توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران و برترین برند مبلمان اداری ، اجرا و پیاده سازی شد.

خواسته های کارفرما از شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران

در این پروژه کارفرما از ما چند خواسته داشت که برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از :

  • استفاده هم زمان از مبلمان اداری رسمی و نیمه رسمی در کنار هم و با هدف ایجاد حس راحتی و آرامش در محل کار
  • استفاده از عناصر و آبجکت های تزئینی که از سلایق شخصی مدیر عامل مجموعه نشات می گرفت، در فضای کاری مورد استفاده شخص ایشان.
  • فراهم کردن مکان هایی برای برگزاری جلسات کوتاه و دوستانه با تعداد نفرات کم.
  • طراحی مقدار قابل توجهی از کمدهای بایگانی متناسب با طراحی داخلی شرکت و برای نگهداری اسناد و مدارک فنی و مالی.
  • استفاده از رنگ های آرام و کنترل شده با هدف تزریق احساس آرامش به محیط کار اداری

طراح پروژه دفتر مرکزی شرکت مسبار کاوه

طراح این پروژه طراحی داخلی و طراحی مبلمان اداری جناب آقای مهندس محمد قاضی مرادی بودند، که ما در تیم طراحی تجهیزات اداری و مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران در پروژه های دیگری هم افتخار همکاری با ایشان را داشته ایم.

طراحی و تولید مبلمان اداری مسبار کاوه توسط شرکت پادایران

در شبکه های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام، توییتر، فیسبوک، لینکدین و کانال های ویدئویی آپارات، تماشا، نماشا، دالفک، یوتیوب و غیره با ” پادایران ” شرکت طراحی تجهیزات اداری و برترین برند مبلمان اداری همراه باشید تا از جدیدترین ترندها در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی اداری آگاه شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت پادایران

اشتراک گذاری

پلان

close