بازگشت

کارگزاری نهایت نگر | 1399

طراحی و تولید مبلمان اداری در یکی از شعب شرکت کارگزاری نهایت نگر توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران .


طراحی و تولید مبلمان اداری در کارگزاری نهایت نگر

شرکت کارگزاری نهایت نگر، یکی از بزرگترین شرکت های ایرانی فعال در حوزه بازار سرمایه، تجهیز یکی از شعب تهران خودش را که بوسیله استودیو معماری فرحو طراحی و بازسازی شده بود، به شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران سپرد.

در این پروژه بخش های مختلفی مورد نیاز بود که به لحاظ کارکردی ذاتا با هم تفاوت داشتند.

مثلا در عین حالی که مراجعان مختلفی برای انجام کارهای مالی به این مجموعه مراجعه می کنند و احتیاج به فضاهایی عمومی برای اشتراک اطلاعات و تعاملات کاری دارند، بخش دیگری از مراجعان می بایست به فضاهایی منتقل شوند و در آرامش و با تمرکز بالا مشاوره های پیچیده و اختصاصی دریافت کنند.

جزئیات طراحی و تولید مبلمان اداری این پروژه در پادایران

با توجه به جوهره فعالیت های کارگزاری نهایت نگر در بدو امر احتیاج به تفکیک فضاهای عمومی و بخش های اختصاصی مورد توجه قرار گرفت.

این موضوع به لطف طراحی دقیق معمار مجموعه و علیرغم کوچک بودن فضای موجود به خوبی انجام شد. مهمترین بخش این پروژه ورودی آن بود که می بایست گیرا و آرامش بخش باشد.

شاخص های بعدی عبارت بودند از رعایت هویت بصری سازمان، طراحی و تولید مبلمان اداری کاربردی برای استفاده های عمومی که در عین مقاوم و کاربردی بودن می بایست زیبا و به روز و مطابق با استانداردهای روز طراحی داخلی هم باشد.

چالش های این پروژه برای شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران

با توجه به لوکیشن این مجموعه که در یکی از نقاط پرتردد و نسبتا شلوغ اقتصادی و صنعتی تهران واقع شده است، ایجاد تمایز بین فضای بیرونی و فضای داخلی ساختمان و القا حس تمایز و تفاوت در پیکره سازمان در ذهن مخاطبان یکی دیگر از چالش های این پروژه در شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران بود.

در واقع ایجاد تمایز کارگزاری نهایت نگر با محیط اطراف و بخش بندی های کاری دقیق از خصوصیات این مجموعه بود که به خوبی و با موفقیت توسط پادایران انجام شد.

این پروژه به رغم حجم کم عملیات اجرایی نسبت به سایر پروژه های تجهیز شده بوسیله پادایران، از نمونه های چشمگیر و موفق اجرا شده بوسیله شرکت پادایران در سال 1399 بود.

تولید مبلمان اداری شرکت کارگزاری نهایت نگر در شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران

در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، لینکدین، فیسبوک، توییتر، یوتیوب و غیره با پادایران همراه باشید با جدیدترین ترندهای موجود در زمینه طراحی داخلی و طراحی مبلمان اداری آشنا شوید.

همچنین می توانید جهت مشاهده نمونه طراحی های اجرا و پیاده سازی شده توسط پادایران به صفحه پروژه ها مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران

اشتراک گذاری