بازگشت

کفپوش سنگی (مرمر،گرانیت،سرامیک…)

در این بخش از وب سایت شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و تولید مبلمان اداری پادایران با ما همراه باشید تا با کفپوش سنگی و کاربرد آن ها در طراحی داخلی محیط اداری آشنا شوید.

ویژگی های کفپوش سنگی

کفپوش سنگی جنس های مختلفی دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از مرمر، گرانیت، سرامیک و غیره. این نوع کفپوش به دلیل مقاومت بالا، زیبایی و عدم نیاز به نگهداری طرفداران بسیار زیادی دارند. علاوه بر این با توجه به انتقال حرارت به طور متناسب (در صورت بهره گیری از سیستم گرمایش کف)، مقاومت در برابر خش و سائیدگی و همچنین ثبات رنگ، گزینه های بسیار خوبی برای فضاهای رسمی و دکوراسیون اداری می باشند.

مزایای این نوع کفپوش

به طور خلاصه برترین مزایای این نوع پوشش را می توان در موارد خاصی خلاصه کرد. از جمله باید به ظاهری زیبا و جذاب، سازگار با محیط زیست، دارای تنوع بسیار در طرح، دوام و ماندگاری بالا، قابلیت سرد ماندن در هوای گرم تابستان، لوکس شدن ساختمان و درنتیجه افزایش قیمت آن، اشاره نمود.

معایب این نوع پوشش

از جمله معایب آن می توان به لیز بودن، احتمال ایجاد سر و صدا و انتقال آن به طبقات پایین و سرد بودن آن در زمستان اشاره کرد. ممکن است به دلیل سخت بودن سطح آن ها در صورت زمین خورد روی آن ها صدماتی به بدن وارد شود، لذا باید مواظب باشید سر نخورید.

تمیز کردن سطح آن ها نسبت به سایر پوشش های کف از جمله چوب، سرامیک و غیره سخت تر است. جهت مشاهده سایر کفپوش های مناسب برای محیط اداری می توانید به صفحه طراحی های داخلی در وب سایت پادایران مراجعه نمایید.

جهت آشنایی با جدیدترین ترندهای طراحی و دکوراسیون داخلی، در شبکه های اجتماعی با شرکت دکوراسیون داخلی اداری و مبلمان اداری پادایران همراه باشید.

close
فهرست مطالب