بازگشت

موزه هنرهای معاصر | 1399

اجرا و پیاده سازی طراحی مبلمان اداری در بخشی از ساختمان اداری موزه هنرهای معاصر ایران توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران .

طراحی مبلمان اداری در موزه هنرهای معاصر توسط شرکت تجهیزات اداری پادایران


طراحی مبلمان اداری در بخشی از ساختمان اداری موزه هنرهای معاصر

موزه هنرهای معاصر ایران، یکی از شاخص ترین آثار معماری معاصر ایران است که توسط کامران دیبا و در سال 1356 ساخته شد.

این مجموعه در سال های طولانی حیاتش همواره یکی از بخش های جریان ساز در هنر ایران بوده است.

طراحی مبلمان اداری برای بخشی از ساختمان اداری موزه هنرهای معاصر که یکی از ساختمان های شاخص در معماری معاصر ایران است، در سال 1399 به شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران واگذار شد.

جزئیات اجرای این پروژه در پادایران

استفاده از رنگ های روشن، بافت و نقش و نگار مشابه چوب، استفاده از حجم های بزرگ، پرهیز در استفاده از خطوط و بافت های اضافی در طراحی محصول، رعایت استفاده از رنگ های برگرفته از طبیعت که در گذر سال ها جذابیت خودشان را حفظ می کنند و استفاده درست و به جا از فلسفه فضاهای کار باز از جمله اصولی بودند که در این پروژه مورد توجه قرار گرفتند.

چالش های اجرای این پروژه در شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران

کار در این پروژه از جهات بسیاری برای ما هیجان انگیز بود. تطابق طرح و رنگ میزهای کاری با بخشی از نمای داخلی ساختمان که سیمانی بود و در طی سال های طولانی رنگ عوض کرده بود اما همچنان روح و جوهره اصلی طراحی ساختمان را نمایندگی می کرد.

در کنار حفظ سادگی و کاربردی بودن محصولات از چالش های این پروژه بود.

در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام ، لینکدین، فیس بوک، توییتر، یوتیوب و … با شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران همراه باشید تا با سایر پروژه های اجرا شده توسط ما آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت پادایران

اشتراک گذاری