بازگشت

آبان/19/00

اشتراک گذاری

خرید مبلمان اداری [ قیمت ست، نیم ست + مدرن، کلاسیک ]

در هر محیط اداری، بعد از تعیین دکوراسیون داخلی اداری، لازم است تا به دنبال خرید مبلمان ادرای باشید. خرید مبلمان اداری و نحوه چینش آن‌ها تاثیر زیادی در انرژی محیط و حتی نحوه ارتباط بین مشتریان و کارکنان دارد. فرم، ساختار، طرح و رنگ مبلمان اداری در نمای کلی محیط شما دارای اهمیت زیادی هستند. حتما هنگام خرید مبلمان اداری به راهنمایی‌هایی نیاز دارید که تنها از یک تیم طراحی و تولید تجهیزات اداری حرفه‌ای برمی‌آید.

آشنایی با مبلمان اداری

برای هر فردی که تا کنون به اجرای طرح‌های دکوراسیون داخلی وارد نشده است، مبلمان اداری نشانه مبل و صندلی‌های فلزی در ادارات است. اما لازم است بدانید مبلمان اداری شامل تمامی اسباب و وسایلی می‌شود که در شرکت و یا محیط کار شما قابل استفاده است.وسایلی مانند میز تحریر اداری، مبل و صندلی اداری، کتابخانه اداری، پارتیشن اداری و کانتر اداری همگی از زیرمجموعه‌های مبلمان اداری هستند.

انواع مبلمان اداری را می‌توانید در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف کلاسیک و مدرن در فروشگاه‌ها پیدا کنید. آگاهی از کاربرد هر یک از اسباب نام برده، در خرید مبلمان اداری و نتیجه نهایی بسیار تاثیرگذار است. زیرا در تمامی مباحث زیبایی‌شناسی و رنگ‌شناسی در دکوراسیون اداری ، اهمیت دارد. در حال حاضر به بررسی مبلمان اداری و کاربرد آن‌ها اشاره می‌کنیم تا بتوانید لیست خرید مبلمان اداری خود را بنویسید.

خرید انواع میز اداری

میزهای اداری انواع بسیار مختلفی دارند. بنا به کاربرد هر یک و یا سلیقه مشتری، میز اداری در ظرفیت‌ها و ساختارهای متفاوت ساخته شده است. میز اداری می‌تواند میز مذاکره، میز پذیرایی، میز کنفرانس ، میز گروهی و کانتر یا گیشه باشد. معمولا میز مدیریت و کنفرانس نسبت به سایر اجزا اهمیت بیشتری دارد؛ زیرا می‌تواند قدرت و کلاس حرفه‌ای مجموعه را به مشتریان و ارباب رجوع نشان دهد.

هر کدام از این میزها می‌توانند با توجه به خلاقیت طراحان، قابلیت‌های خاصی داشته باشند. برای مثال میز مذاکره متصل و یا میز کنفرانس قابل توسعه از جدیدترین مدل‌های میز اداری هستند. همچنین میزهای اداری در اشکال مستطیلی، بیضی، دایره‌ای، هلالی و مربعی وجود دارند. در خرید مبلمان اداری شما با دنیایی از طرح و کاربردهای فراوان مواجه خواهید شد.

دیزاین داخلی با شباک

خرید صندلی و مبل اداری

صندلی و مبل اداری بسیار در ایجاد راحتی در محیط کاری تاثیرگذارند. ارزش و اهمیت صندلی و مبل اداری را جنس آن و کیفیت ساخت آن مشخص می‌کند. قابلیت‌های صندلی اداری نیز در راحتی آن نقش دارد. برای مثال قابلیت تنظیم ارتفاع، چرخ دار بودن صندلی و انعطاف پشتی صندلی از معیارهای مقایسه کیفیت صندلی اداری هستند.

البته هنگام خرید مبلمان اداری باید بدانید که حرفه کاری شما بسیار اهمیت دارد. شاید در محیط اداری بسیار خشک و قانون‌مندی فعالیت می‌کنید. در این حالت نمی‌توانید از صندلی و مبلمان راحتی استفاده کنید. همچنین در انتخاب رنگ نمی‌توانید از نارنجی، زرد یا قرمز استفاده کنید. صندلی اداری و مبل اداری مدنظر شما می‌تواند از یک انعطاف نسبی و رنگ‌های خنثی برخوردار باشد.

انواع کتابخانه و پارتیشن اداری

کتابخانه اداری و همینطور پارتیشن اداری در تمامی شرکت‌ها استفاده نمی‌شوند؛ اما کاربرد بسیار خوبی دارند. پارتیشن‌ها برای محیط‌هایی که نیاز به جداکننده فضا بین مشتریان و کارمندان و یا بین هر کارمند دارند، بسیار کارآمد است. بنا به هدف شما، پارتیشن اداری می‌تواند شیشه‌ای، یک یا دو جداره، ام دی اف، چوبی و غیره باشد.

کتابخانه‌های اداری نیز در محیط‌های اداری که بخش بایگانی و یا بررسی اسناد و مدارک دارند، بسیار مورد استفاده است. کتابخانه اداری معمولا در تمامی فروشگاه‌های خرید مبلمان اداری موجود نیست. اما می‌توانید به طراحان و سازندگان مبلمان اداری سفارش دهید تا مطابق سلیقه خود، شیک‌ترین کتابخانه اداری را تهیه کنید.

خرید فایلینگ اداری

فایلینگ اداری کاربردهای بسیار زیادی دارد. هر شرکت و اداره‌ای نیاز به فایل‌های اداری دارد تا تمامی مدارک و اسناد کاری خود را در آن قرار دهد. فایلینگ اداری باعث ایجاد نظم در شرکت می‌شود و به کارهای کارمندان و کارکنان جهت می‌دهد. همچنین مدیر و مسئول مجموعه به راحتی می‌تواند روی عملکرد کارکنان خود نظارت داشته باشد و در سریع‌ترین زمان به پرونده‌های خود دسترسی داشته باشد. 

خرید مبلمان اداری ارگونومیک

امروزه کارفرمایان و رئیس‌های سازمان‌ها و شرکت‌های بسیاری به دنبال تهیه و خرید مبلمان اداری ارگونومیک هستند. استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک علاوه بر تضمین سلامت کارکنان مجموعه، انجام کارهای اداری را نیز راحت‌تر می‌کند. هنگام خرید مبلمان اداری باید توجه داشته باشید که مطابق با اصول ارگونومی تهیه و تولید شده باشد.

رعایت اصول ارگونومی در حال حاضر بیشتر در صندلی اداری خود را مهم جلوه می‌دهد. در صورتی که در تمامی مبلمان اداری مانند میز کارکنان، میز و صندلی کنفرانس و حتی فایل‌های اداری حائز اهمیت است.

راهنمای خرید و قیمت مبلمان اداری

اگر در تهیه و خرید مبلمان اداری خود کمی نگران هستید و در انتخابات خود شک دارید، پس از مطالعه این بخش به یک نتیجه عالی در قیمت مبلمان اداری و همینطور خرید انواع مبلمان و تجهیزات اداری می‌رسید. طبیعی است که یکی از اصلی‌ترین سوالات مقدار قیمت مبلمان اداری باشد! اگر به دنبال خرید مبلمان اداری ارزان هستید بخش بعدی را از دست ندهید.

از کجا مبلمان اداری مناسب بخریم ؟

بعد از اینکه لیست خرید مبلمان اداری مورد نیاز خود را تهیه کردید، باید فروشگاهی معتبر و با قیمت‌های مناسب پیدا کنید. برای تمامی مدیران شرکت که بودجه محدودی برای تجهیز اداره و شرکت خود دارند، قیمت مبلمان اداری یک چالش است. همینطور اگر شما مسئول خرید در یک شرکت باشید، ترجیح می‌دهید از فروشگاه‌های معتبر با هزینه پایین خرید کنید. پس طبیعی است که به دنبال جواب این سوال باشید.

میز کار گروهی متصل به کمد دیواری
کمد چوبی به همراه میز و صندلی

مبلمان اداری ارزان در تمامی شهرها یافت می‌شوند. اما باید توجه کنید که کیفیت محصولات پایین نباشد! چوب و یا فلزات استفاده‌شده در بدنه مبلمان اداری باید ساختار مناسبی داشته باشند. همینطور برخی فروشگاه‌ها از پارچه‌های چرم ضدتعریق استفاده می‌کنند که قطعا هزینه بالاتری دارد. تنها لازم است مطمئن باشید تا هزینه‌ای که می‌پردازید، ارزش واقعی خود را داشته باشد.

خرید مبلمان اداری لاکچری در تهران

اگر شما دارای کسب و کار حرفه‌ای هستید، لازم است در شرکت و محیط کار خود از مبلمان اداری لاکچری استفاده کنید. انتخابات شما در خرید مبلمان اداری، کلاس کار و قدرت حرفه شما را نشان می دهند. برای خرید مبلمان اداری لاکچری در تهران، به بخش محصولات پادیران مراجعه کنید. لوکس‌ترین مبلمان اداری را تنها در محصولات طراحان و ایده‌پردازان یک تیم حرفه‌ای می توانید ببینید.

پیشنهاد مطالعه: مجموعه پادایران با بیش از 50 سال تجربه در تولید مبلمان اداری مفتخر همراهی شما عزیزان است.

خرید مبلمان اداری مدرن و کلاسیک

معمولا مبلمان اداری به دو نوع مدرن و کلاسیک تقسیم‌بندی می‌‌شوند. خرید مبلمان اداری کلاسیک کمی نسبت به گذشته سخت‌تر است زیرا محصولات مدرن بسیار فراگیر شده‌اند. مبلمان اداری مدرن با طراحی‌های فوق‌العاده و رنگ‌های بروز، جای تمامی مبلمان ناکارآمد قدیمی را گرفته‌اند. گرچه می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی فروشگاه، هر طرحی که مطابق سلیقه خود باشد را انتخاب کنید.

نحوه خرید مبلمان اداری آنلاین

امروزه بازار خرید آنلاین داغ‌تر از همیشه است. مردم برای کوچک‌ترین وسایل مورد نیاز نیز از فروشگاه‌های آنلاین استفاده می‌کنند. ممکن است در مورد خرید مبلمان اداری کمی تردید کنید و ترجیح دهید با مراجعه حضوری از کیفیت مبلمان مطمئن شوید و سپس خرید کنید. با برقراری ارتباط با وب‌سایت‌های معتبر و مجرب، می‌توانید به راحتی اعتماد کنید. 

همچنین می‌توانید قبل از خرید، مشاوره آنلاین و یا تلفنی در مورد نحوه دیزاین دکوراسیون داخلی اداری خود داشته باشید؛ تا جای شبهه‌ای باقی نماند. با مراجعه به صفحه محصولات و کالکشن پادیران، می‌توانید تمامی طراحی‌های لوکس مبلمان اداری را مشاهده کنید. همچنین با مشاهده صفحه پروژه‌های انجام‌شده توسط تیم حرفه‌ای پادایران از کیفیت خدمات ارائه‌شده، اطمینان کامل کسب کنید.

چگونه از مشاوره طراحی دیزاین مبلمان اداری استفاده کنیم؟

تیم حرفه‌ای پادیران متشکل از خلاق‌ترین دیزاینرها و طراحان باتجربه است. بهترین گزینه برای دریافت مشاوره درباره تمامی ابعاد دکوراسیون داخلی اداری، برقراری ارتباط با کارشناسان پادیران است. شما عزیزان می‌توانید از طریق بخش تماس با ما در منوی پادیران، در واتساپ پادایران یا به صورت تلفنی از مشاوره دکوراسیون داخلی اداری برخوردار شوید.

جدیدترین رنگ مبلمان اداری سال 2022 چیست؟

حتما شما به عنوان یک کارفرما که معیارهایش متناسب با مد روز می باشد به دنبال ست های جدید مبلمان اداری برای خرید هستید. در حال حاضر رنگ های خنثی در مبلمان اداری بیشترین طرفدار را دارند چون با رنگ های دیگر به سادگی ست می شوند. یکی از پر طرفدارترین رنگ های سال 2022 برای خرید مبلمان اداری رنگ ارغوانی پنتون و آبی درباری می باشد.

قیمت رایج مبلمان اداری سال 1400 چقدر است؟

همان طور که در مقاله بالا گفتیم مبلمان اداری تنها به کاناپه و صندلی های اداری محدود نمی شود و شامل تجهیزات و لوازم دیگری نیز می باشد. اما اگر به دنبال قیمت حدودی مبلمان اداری در سال 1400 هستید، بهتر است با مجموعه تولیدی قبل از خرید مبلمان اداری تماس بگیرید. با برقراری تماس با کارشناسان پادایران می توانید علاوه بر دریافت مشاوره خرید تجهیزات و مبلمان اداری، در مورد هزینه آن نیز بپرسید.

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید.

ورود /ثبت نام