بازگشت

اسفند/18/00

اشتراک گذاری

ایده طراحی و دیزاین اتاق مدیریت + اصول و نکات کاربردی

دیزاین اتاق مدیریت یک شرکت یا سازمان اهمیت بالایی در مطرح کردن سبک کاری، نمایان شدن جایگاه مدیریت و شرکت در یک زمینه مخصوص و همینطور برندسازی مجموعه دارد. ساده‌تر بگوییم نحوه دیزاین اتاق مدیریت برای شخص مدیر و حتی محصولات و خدمات ارائه شده از شرکت، اعتبار و احترام تامین می‌کند.

یک طراحی ویژه و منحصر به فرد می‌تواند جزئیات زیادی از شخصیت کاری مدیر یک مجموعه را نشان دهد؛ البته به این شرط که افراد مقابل شما نیز هوشمندانه نگاه کنند و دید درستی نسبت به این موضوع داشته باشند.

در این مقاله از پادایران نکات ویژه و به خصوصی از طراحی و دیزاین اتاق مدیریت عنوان می‌کنیم. همچنین نمونه کارهای مجموعه پادایران می‌تواند ایده‌های جدید و تازه‌ای در ذهن شما ایجاد کند.

طراحی اتاق مدیریت کلاسیک یا مدرن؟

با توجه به سبک کاری مجموعه شما سبک‌های مختلفی برای دیزاین و طراحی اتاق مدیریت به شما پیشنهاد می‌شود. به طور کلی عموما سبک‌های طراحی و معماری داخلی اداری را به دو بخش کلاسیک و مدرن تقسیم می‌کنند. در اغلب موارد نیز اطلاعی در مورد این که کدام سبک بهترین نتیجه را برای آن‌ها ایجاد می‌کنند، ندارند.

برای بسیاری از مجموعه‌های بزرگ با فضای اداری وسیع و سبک فعالیت تجاری، طرح‌های اتاق مدیریت کلاسیک پیشنهاد می‌شود. البته سلیقه و خواسته کارفرما بیشتر در انتخاب دیزاین کلاسیک تاثیرگذار است؛ زیرا امروزه اکثر افراد طراحی ارگونومیک و لوکس تجهیزات مدرن را به کلاسیک ترجیح می‌دهند.

مجموعه پادایران با تمرکز روی ارائه ورک استایل و راه حل در زمینه طراحی دکوراسیون اداری، آماده همراهی شما عزیزان است تا بتوانید بهترین سبک دکوراسیون و دیزاین اتاق مدیریت را برای مجموعه خود انتخاب کنید.

نکات مهم چیدمان اتاق مدیریت کوچک

 بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی یا خصوصی هستند که از فضای اداری کافی برای اجرای ایده‌های بزرگ در دیزاین اتاق مدیریت برخوردار نیستند! در اکثر موارد طراحی فضای داخلی اداری برای محیط‌هایی با متراژ بالا کمی ساده‌تر است. زیرا ظرفیت بالای مجموعه، زمینه اجرای ایده‌های نو و خلاقانه را ایجاد می‌کند و به عبارتی دست طراحان و معماران داخلی را باز می‌گذارد.

در این بخش به چند مورد هم اساسی در چیدمان اتاق‌های مدیریتی کوچک اشاره می‌کنیم. البته که رعایت موضوعات زیر، جلوه دیگری به اتاق مدیریت شما می‌بخشد و کار شما را دیزاین اتاق مدیریتی آسان‌تر می‌کند.

انتخاب رنگ در دکوراسیون اتاق مدیریت

رنگ‌ها بیشتر از هر چیزی که فکرش را بکنید روی روحیات، تصمیمات و آرامش ما و دیگران تاثیر دارند! انتخاب یک پالت رنگی مناسب در دیزاین اتاق مدیریت نه تنها به هویت برند و کسب و کار مربوط است، بلکه به هویت بصری نیز وابسته است.

اگر می‌خواهید در مذاکرات و جلسات کوتاهی که با افراد مهم و صاحب منصب در زمینه کاری خود، به نتایج مثبت و دلخواهی برسید،‌ از رنگ‌هایی با تناژ خنثی و ملایم بیشتر استفاده کنید. رنگ‌های شاد یا بسیار تند حس شور و شلوغی را در افراد بالا می‌برند و پس از مدت زمان کوتاهی باعث ایجاد حالت کلافگی و خستگی می‌شوند. البته استفاده از رنگ‌های سنگین و کلاسیک در تجهیزات اداری نیز توصیه می‌شود.

انتخاب مبلمان مناسب اتاق مدیریت

انتخاب مبلمان اداری متناسب با ورک استایل شما، اولویت بر هر موضوع دیگری دارد. بیشتر از هر چیزی ابعاد و سبک مبلمان اتاق مدیریت در جلوه آن اتاق تاثیر دارند. قطعا انتخاب شما در خرید صندلی اداری کارکنان یا ارباب رجوع و خرید صندلی و میز مدیریت یکسان نیست! مبلمان اتاق مدیریت باید مناسب با سبک کاری شما طراحی شوند و نمای شیک و زیبایی در نهایت ایجاد کنند.

اگر در چیدمان و دیزاین اتاق مدیریت کوچک، با مشکلاتی در انتخاب مبلمان مناسب موجه شدید، می‌توانید از نمونه کارهای پادایران کمک بگیرید. علاوه بر محصولات مخصوص پادایران، کارشناسان ما همواره حاضر هستند تا در زمینه مشاوره دکوراسیون داخلی اداری شما عزیزان را راهنمایی کنند.

مقایسه مبلمان اداری کلاسیک و مدرن
ست مدیریتی در اتاق های مدیریت به همراه میز کنفرانس

ایجاد عناصر طبیعی در دکوراسیون اتاق مدیریت

هیچ عاملی مانند نور، گیاهان یا دیگر عناصر طبیعی در روحیه ما تاثیر نمی‌گذارد. جذابیتی که حضور یک گیاه در کنار دیزاین اتاق مدیریت ایجاد می‌کند، خواسته هر مدیر یا مسئول پرانرژی و باانگیزه می‌باشد. حتی اگر اتاق مدیریت شما داری نور طبیعی مناسبی نیست، با حضور چند گلدان با گل طبیعی در کتابخانه اداری یا قفسه‌های خود، به دیزاین اتاق مدیریت روح ببخشید.

طراحی داخلی اتاق مدیریت لاکچری

بسیاری از مدیران و مسئولان یک مجموعه به دنبال طراحی‌های ویژه و خاصی هستند که اتاق مدیریت را برای آن‌ها منحصر به فرد سازد. گاهی هم افراد به دنبال الگوبرداری از ایده‌های به روز و مدرن غرب هستند. در هر دو صورت شما می‌توانید با همراهی طراحان و معماران داخلی ما به خواسته ایده آل خود برسید.

طراحی داخلی اتاق مدیریت برای بسیاری از مشتریان ما در ابتدا وابسته به سبک کاری مجموعه آن‌ها می‌باشد. در واقع پادایران با ارائه یک ورک استایل به خصوص شما را در طراحی داخلی یک اتاق مدیریت لوکس و لاکچری همراهی می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما از طریق واتساپ پادایران در ارتباط باشید.

ست مبلمان اداری و ست مدیریتی چرمی و کلاسیک
میز مدیریت به همراه کنفرانس در اتاق های مدیریتی

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید.

ورود /ثبت نام