بازگشت

شخصی سازی مبلمان اداری

یکی از متمایزترین خدمات شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران، شخصی سازی محصولات و خدمات بنا بر خواست و نیاز مشتری طراحی و تولید میشوند.

مراحل شخصی سازی محصولات و خدمات پادایران

در پادایران شما می توانید مبلمان اداری و ست مدیریت مورد نظر خود را از بین صدها نمونه طراحی شده انتخاب کرده و بر اساس علایق شخصی، ترجیحات مصرفی، شیوه‌های کاری، سبک‌های کاری، طراحی فضاهای مورد نیاز و سایر شاخص‌های مورد نظرتان آن را تغییر دهید.

مزایای شخصی سازی محصولات برای مشتری

شخصی سازی محصولات و خدمات که مزیت رقابتی اصلی شرکت پادایران است شما را قادر می‌سازد تا بهترین مبلمان اداری را برای خودتان طراحی و تولید آن را به ما بسپارید.

در واقع این ساختار به شما امکان می‌دهد تا از امکانات و تخصص و تجربه ما در محصولات پادایران استفاده کرده و خودتان در فرآیند طراحی بهترین محیط کار و بهترین مبلمان اداری در کنار ما باشید.

انواع محصولات قابل شخصی سازی

دامنه گسترده‌ای از مواد اولیه متنوع مثل انواع ام دی اف در طرح‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌های متنوع از بهترین تولیدکنندگان ایرانی و خارجی، پایه‌ها و پروفیل‌ها و سازه‌های آلومینیومی، شیشه‌های سکوریت ساده و رنگی در ضخامت‌های مختلف و … به شما امکان انتخاب بسیار زیادی می‌دهد تا خودتان خواسته هایتان را دقیقا پیاده‌سازی کنید.

مشاوره رایگان طراحی داخلی اداری ما به شما کمک می‌کنند تا در کنار رعایت اصول علمی طراحی و تولید مبلمان اداری مثل تطابق با اصول ارگونومی، از جدیدترین رویکردهای روز دنیا در حوزه طراحی داخلی اطلاع پیدا کنید تا بهترین گزینه‌های ممکن را همواره در دسترس داشته باشید.

تماس با شرکت مشاوره معماری اداری پادایران

برای شخصی سازی محصولات و خدمات مورد نیاز خود در زمینه مبلمان اداری، ست مدیریت، میز مدیریت و صندلی آن، صندلی اداری، میز کارگروهی، میز کنفرانس و پارتیشن اداری از راه های زیر می توانید با شرکت پادایران تماس برقرار کنید. و یا میتوانید از طریق صفحه درخواست مشاوره رایگان فرم را پر کنید تا کارشناسان و طراحان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

شماره تماس ما در دفتر مرکزی تهران: ۰۲۱۴۳۳۷۵

close