بازگشت

شخصی سازی محصولات و خدمات پادایران

از متمایزترین خدمات پادایران، شخصی سازی محصولات و خدماتی از جمله طراحی ست مدیریت و کارمندی بنابر نیاز مشتری است. محصولات پادایران را می توانید به سلیقه خود سفارش دهید.

یکی از متمایزترین خدمات شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران، شخصی سازی محصولات و خدمات از جمله مبلمان اداری و ست مدیریت بنا بر خواست و نیاز مشتری است.

مراحل شخصی سازی محصولات و خدمات پادایران

در پادایران شما می توانید مبلمان اداری و ست مدیریت مورد نظر خود را از بین صدها نمونه طراحی شده انتخاب کرده و بر اساس علایق شخصی، ترجیحات مصرفی، شیوه های کاری، سبک های کاری، طراحی فضاهای مورد نیاز و سایر شاخص های مورد نظرتان آن را تغییر دهید.

مزایای شخصی سازی محصولات برای مشتری

شخصی سازی محصولات و خدمات که مزیت رقابتی اصلی شرکت پادایران است شما را قادر می ‌سازد تا بهترین مبلمان اداری را برای خودتان طراحی و تولید آن را به ما بسپارید.

در واقع این ساختار به شما امکان می‌دهد تا از امکانات و تخصص و تجربه ما در محصولات پادایران استفاده کرده و خودتان در فرآیند طراحی بهترین محیط کار و بهترین مبلمان اداری در کنار ما باشید.

انواع محصولات قابل شخصی سازی

دامنه گسترده ای از مواد اولیه متنوع مثل انواع ام دی اف در طرح ها، رنگ‌ها و اندازه های متنوع از بهترین تولیدکنندگان ایرانی و خارجی، پایه ها و پروفیل ها و سازه های آلومینیومی، شیشه های سکوریت ساده و رنگی در ضخامت های مختلف و… به شما امکان انتخاب بسیار زیادی می‌دهد تا خودتان خواسته هایتان را دقیقا پیاده سازی کنید.

طراحان ما به شما کمک می‌کنند تا در کنار رعایت اصول علمی طراحی و تولید مبلمان اداری مثل تطابق با اصول ارگونومی، از جدیدترین رویکردهای روز دنیا در حوزه طراحی داخلی اطلاع پیدا کنید. تا بهترین گزینه های ممکن را همواره در دسترس داشته باشید.

تماس با شرکت مشاوره معماری اداری پادایران

برای شخصی سازی محصولات و خدمات مورد نیاز خود در زمینه مبلمان اداری، ست مدیریت، میز مدیریت و صندلی آن، صندلی کارمندی، میز کار گروهی، میز کنفرانس و پارتیشن اداری از راه های زیر می توانید با شرکت پادایران تماس برقرار کنید. کارشناسان و طراحان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره های تماس ما در دفتر مرکزی تهران:
۰۲۱-۴۳۳۷۵ – ۰۲۱-۸۶۰۹۲۰۶۱ – ۰۲۱-۸۶۰۹۲۸۷۲
۰۹۹۱۲۶۷۶۰۲۱

شرکت پادایران ارائه دهنده راهکارهای به روز مبلمان اداری و تجهیزات اداری مدرن در ایران

close