بازگشت

۱۵/آبان/۱۴۰۰

اشتراک گذاری

بهترین شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری حرفه ای

اداره و یا شرکتی که ما در آن مشغول به کار هستیم، به نوعی خانه دوم ما است. تقریبا بیشترین زمان خود را در اداره می گذرانیم؛ مسلما ظاهر محیط و دکوراسیون اداری که در آن شکل گرفته است، در روحیه ما و تمام پرسنل تاثیرگذار است.

امروزه از جدیدترین شیوه های طراحی و دکوراسیون محیط کار استفاده می‌شود. این شیوه‌های مدرن همگی سعی در حفظ سلامت روحی و جسمی کارکنان در محیط کار دارند. استاندارد بودن تجهیزات اداری و استفاده از ترکیب درست در چینش دکوراسیون محیط اداری، مواردی هستند که توسط مشاوران و طراحان داخلی رعایت می‌شوند.

(شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری به صورت حرفه ای و مشاوره رایگان. طراحی دکوراسیون جذاب، مدرن و لاکچری با سلیقه شما، برآورد هزینه ۰ تا ۱۰۰ در پادایران) از این رو هر اداره و شرکتی نیاز به یک شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری دارد که به کمک آن بتواند بهترین فضای کاری را برای کارمندان خود ایجاد کند.

اهمیت و فایده شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری در چیست ؟

همانطور که در ابتدای مطلب ذکر کردیم؛ یکی از بزرگ ترین ویژگی هایش، بهبود روحیه پرسنل، افزایش اشتیاق به حضور در محل کار و همچنین ایجاد انگیزه بیشتر است؛ اما اهمیت شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری فقط به اینجا خلاصه نمی شود!

هر اداره و شرکتی، با توجه به حوزه کاری که دارد، نیازمند محیطی است که بتواند نهایت استفاده را در زیباترین شکل ممکن از آن داشته باشد. چرا می گوییم به زیباترین شکل ممکن ؟ محیط و چیدمان تجهیزات اداری یک شرکت، بیانگر فرهنگ و هویت آنجا است! به همین دلیل دریافت مشورت از شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری از یک فرد متخصص، برای مجموعه ای که اهداف بزرگ در سر دارد، امری ضروری است.

 افراد مهم زیادی قرار است برای مذاکره، قرارداد و غیره در دفتر شما رفت و آمد کنند؛ اگر این محیط سازمان دهی شده، مدرن و در عین حال آراسته باشد، مطمئنا تاثیر زیادی در برداشتی که افراد از شما و مجموعه تان دارند، خواهد گذاشت. پادایران با شخصی سازی تجهیزات اداری مدنظر شما، یک اثر به یاد ماندنی بدون تاریخ مصرف در اختیارتان خواهد گذاشت.

طراحی اتاق مدیر بیمارستان عرفان

شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری چگونه به ما کمک می کند؟

مشاروه دکوراسیون داخلی اداری توسط فردی انجام می شود که علم و تخصص این کار را دارد؛ می تواند به بهترین نحو از نهایت فضا استفاده کند. یک مشاور با توجه به معماری داخلی اداری ساختمان شما و نیازهایی که شما از آن فضا دارید، سعی می کند بهترین برنامه ریزی را داشته باشد. مهم ترین مسئله ای که در ابتدای مشاوره دکوراسیون داخلی اداری مطرح می شود و اغلب هم مشتری و هم مشاور در آن هم نظر هستند، استفاده کارآمد از فضا است.

شرکت مشاوره طراحی و تولید تجهیزات اداری ، اطلاعات لازم را در اختیار مشاور قرار می دهد. مشاور طبق صحبت هایی که با شما داشته است، و همچنین با توجه به بودجه معین شده، تصمیمات خود را می گیرد و شروع به برنامه ریزی و طرح زدن برای آن می کند. این تصمیم می تواند در وهله اول به چند دسته تقسیم شود: جابه جایی، نوسازی و یا تغییرات در چیدمان مبلمان اداری و تجهیزات.

راهنمای دکوراسیون داخلی در اداره

به کمک شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری، شما تمام موارد را زیر نظر خواهید داشت؛ کوچک ترین مواردی که ممکن است در یک محیط کاری تاثیرگذار باشد، مثل سال انتظار، میز مدیریت، صندلی ها، شیشه ها و کرکره ها و موارد بسیار دیگری که از چشم شما دور نخواهد ماند.

سالن انتظار یک مجموعه، اولین جایی است که به چشم می آید. با ایجاد یک فضای آرامش بخش، سیستم پخش یک موزیک ملایم، انتخاب میز کنفرانس و صندلی های راحت برای مراجعین، رنگ  طرح دیوارها، انتخاب دکوری ها و گلدان هایی که می توان در سالن به کار برد و کلی جزئیات کوچک دیگر که می تواند محیطی دلنشین برای مراجعین شما فراهم کند.

نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی اداری

شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری تاکید می کند: ممکن است هر کارمندی با توجه به پوزیشن و تخصصی که دارد، به میز، صندلی یا پارتیشن اداری متفاوتی نیاز داشت باشد. یک کارمند تمام تایم کاری خود را باید روی صندلی بنشیند؛ پس باید صندلی بسیار راحت در اختیار داشته باشد تا وضعیت بدنی مناسبی داشته باشد.

 ممکن است برخی از پرسنل نیاز به محیط کاری بزرگ تر و یا میز بزرگ تری نسبت به بقیه داشته باشند؛ این ها مواردی است که با در نظر گرفتن موقعیت شغلی پرسنل و نیازهای آن ها به صورت تک به تک باید تهیه شود. در نظر گرفتن رنگ ها، سبک ها و ارگونومی ها طبق سلایق پرسنل و البته حوزه کاری مجموعه، می تواند بسیار دلنشین و تاثیر گذار باشد.

بعد از انجام جلسه در شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری، کارشناس هایی که پروژه شرکت و یا اداره شما را برعهده گرفته اند، شروع به ترسیم طرح های اولیه می کنند و کار به جایی می رسانند که با یک نمونه سه بعدی، تغییرات و روند کار را به شما نمایش دهند. در این مرحله اگر طبق نظر شما، موردی نیاز به اصلاح و تغییر داشته باشد، اصلاح خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید مبلمان اداری را می‌توانید در پادایران مطالعه کنید.

آخرین مرحله مشاوره دکوراسیون داخلی اداری

پس از گرفتن تائیدیه نهایی از سمت شما، کارشناسان شروع به کار می کنند و تغییرات روی ساختمان مورد نظر اعمال می شود. تعامل و ارتباط بین پرسنل و مدیران، کلید موفقیت هر پروژه در محل کار است. شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران تضمین می‌کند که قبل از تولید مبلمان اداری بهترین استفاده از فضا، با توجه به سلایق، حوزه کاری و همچنین به روزترین متدهای دنیا برای شما انجام گیرد.

خدمات شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران شامل چه مواردی است؟

تیم حرفه‌ای و کاربلد پادایران در کنار طراحی و تولید مبلمان و تجهیزات اداری، در تلاش است فضایی را برای شما ایجاد کند تا شما در آن احساس راحتی و آرامش کنید. پادایران علاوه بر رفع نیازهای شما در طراحی داخلی محیط کار، شما را در رسیدن به خواسته‌های جدید و منحصربفرد کمک می‌کند. در این هنگام محصولاتی یونیک، بدون تاریخ انقضا و با هارمونی ویژه محیط اداری شما، طراحی و تولید می‌کند.

سبک کاری شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران چیست؟

شرکت پادایران با رعایت تمامی اصول و متد روز دنیا، اقدام به طراحی و تولید هرگونه تجهیزات و مبلمان ویژه محیط کار می‌کند. همچنین جهت دکوراسیون و طراحی داخلی اداری، از پرطرفدارترین سبک‌های روز اروپا و آمریکا بهره می‌گیرد. در واقع هر آنچه در سلیقه و ذهن شما باشد، توسط پادایران محقق می‌شود و هیچ فرقی ندارد کلاسیک یا مدرن!

هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی اداری چقدر است؟

مجموعه پادایران مفتخر است بعد از ۵۰ سال سابقه در طراحی محیط اداری و تولید تجهیزات مطابق آن، هم اکنون خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی اداری را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی اداری بنا به اهداف شما از دیزاین محیط کار و حجم سنگینی پروژه توسط کارشناسان پادایران تعیین می‌شود و ۰ تا ۱۰۰ هزینه پروژه و طراحی و تولید تجهیزات نیز خدمتتان ارائه می‌شود. تنها کافی‌ست با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید؛ یا به واتساپ پادایران مراجعه کنید.
۰۲۱-۴۳۳۷۵
۰۲۱-۸۶۰۹۲۰۶۱

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید.

ورود /ثبت نام

close