بازگشت

دیوارپوشش های میکروسمنت

میکروسمنت یک پوشش تزئینی، پلیمری و کامپوزیت آلی-معدنی بر پایه سیمان، رزینهای آب پایه، افزودنیها و رنگدانههای معدنی است که پوششی بی نظیر و با دوام را ایجاد میکنند. . میکروسمنت در سال ۲۰۱۵ بعنوان یکی از منحصربفردترین پوششها از نگاه معماران و طراحان داخلی انتخاب شد

این پوشش یک انتخاب ایده آل برای سطوح داخلی و خارجی است، برای کسانی است که در پی ایجاد زیبایی با طرح بتن هستند .یکی از بهترین ویژگیهای آن ایجاد سطحی بدون درز و یکپارچه به جهت عدم تجمع باکتریو میکروبهاو در نتیجه نگهداری و تعمیر بسیار آسان است .علاوه بر این، این پوشش به سرعت خشک میشود.از دیگر ویژگی های آن می توان به بافت چسبنده با پیوستگی بالا، طیف ۲ با ضخامت حداکثر … گستردهای از رنگ و بافت، امکان اجرا روی تمام سطوح مانند :سیمان، کاشی، انواع سنگ، گچ و -با ضخامت ۲-۳میلیمتر که در نتیجه باری بر روی سازه و ساختمان ایجاد نمیکند و همینطوراز مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است. این پوشش روی چوب طبیعی غیر قابل اجرا است.

توجه به طراحی دیوار در دکوراسیون داخلی هر روز مورد توجه تعداد بیشماری از طراحان قرار گرفته و بدین منظور از دیوارپوش ها استفاده فراوان می شود .در واقع استفاده از دیوارپوش راهی شده که می توان در سریع ترین زمان ممکن و بدون استفاده از بنایی،با هزینه ایده آل و در طرح و رنگ های گوناگون دیواره های ساختمان خود را پوشش داد .در ادامه به نکاتی که باید در هنگام انتخاب دیوارپوش در نظر گرفته شود توجه فرمائید .


-از سطح برخی از انواع پوششهای دیوارپوش ها، دودهای مضر ناشی از سنتز شیمیایی مواد تولید می شود. . می توانند در طولانی مدت به تجمع باکتری و قارچ کمک کنند.

-برخی از دیوارپوش ها به دلیل عدم توانایی در عبور هوا می توانند در طولانی مدت به تجمع باکتری و قارچ کمک کنند.

-رنگهای خنثی در مدت زمان طولانی تکراری و خسته کننده خواهند.

-انتخاب رنگ های روشن فضای کوچک را بزرگ نشان خواهند داد.

-مرغوبیت و دوام مواد به کار رفته را همیشه در الویت قرار دهید.

-در جایی که رطوبت بالا باشد و یا دیوار ها نم دار باشند به محصولاتی نیاز دارید که در طولانی مدت در برابر آب مقاومت خوبی داشته باشند.

-از دیوارپوش میتوانید برای پنهان کردن نواقص استفاده کنید.