بازگشت

آبان/18/00

اشتراک گذاری

تولید مبلمان اداری

تولید مبلمان اداری با رشد و افزایش تاسیس شرکت ها و استارتاپ‌ها، به یکی از بخش‌های مهم و حائز اهمیت صنعت تبدیل شده است. چرا که تمام اقلام استفاده شده در دکوراسیون داخلی اداری یک اداره یا شرکت، در کنار هم هویت مجموعه و فرهنگ آن را به نمایش می‌گذارند؛ از این جهت تولید مبلمان اداری باید افراد بسیاری را با سلیقه‌های متفاوت راضی نگاه دارد.

اهمیت تولید مبلمان اداری

مبلمان اداری استفاده شده در دکوراسیون یک فضای کاری، هویت و فرهنگ مجموعه را به نمایش می‌گذارد. خط تولید مبلمان اداری باید به قدری گسترده و خلاقانه باشد که برای تمام شرکت‌ها و اداره‌ها در حوزه‌های کاری مختلف مناسب باشد و نیاز آن‌ها را برطرف سازد.

تولید مبلمان اداری

ویژگی های مبلمان اداری

در تولید مبلمان اداری علاوه بر ظاهر زیبا و جذابیت، می‌بایست به راحتی و کاربردی بودن مبلمان توجه زیادی شود. یک کارخانه تولید مبلمان اداری خوب، برای تخصص‌های مختلف، اقلام و تجهیزات اداری تولید می‌کند. بانک‌ها، بیمارستان‌ها، شرکت‌های خصوصی، مطب‌ها، آتلیه‌ها و حوزه‌های شغلی دیگر که هرکدام فرم خاصی از مبلمان اداری را استفاده می‌کنند. 

برای مثال شما نمی‌توانید از میز کاری که در محیط یک آتلیه استفاده می‌شود؛ در بیمارستان استفاده کنید. تولید مبلمان اداری باید به گونه‌ای باشد که بتواند فرهنگ هر تخصص و شغلی را به خوبی به مراجعه کننده القا کند.

تولید مبلمان اداری شامل چه اقلامی است؟

خط تولید مبلمان اداری تمام اقلامی را که یک اداره یا مجموعه برای پیش بردن کارها نیاز دارد؛ تولید می‌کند. انواع میز (میز مدیریت، میز ال و کارمندی، میز کنفرانس)، صندلی، فایلینگ و قفسه‌ها، کتابخانه، کردنزا، پارتیشن اداری و موارد دیگری که هرکدام علاوه بر جذابیت ظاهری، کاربردی و با کیفیت باشند.

مبلمان اداری، انواع مختلفی دارد و هر کدام از این اقلام خود به چند دسته و زیرمجموعه تقسیم می‌شوند. برای مثال در دسته میزهای اداری، میز کنفرانس، میز کارمندی، میز مدیریتی، میز کارشناسی، میز طراحی، میز رسپشن یا همان میز پذیرش و غیره را می‌توان نام برد. این موارد هر کدام کاربرد منحصر به فرد خود را دارند.

تولید مبلمان اداری به دو دسته کلی تقسیم می شود: 

  • مبلمان اداری مدرن 
  • مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک یا سلطنتی نسبت به سایر مبلمان، از قیمت بالاتری برخوردار است. همانطور که از عبارت مبلمان اداری سلطنتی پیدا است؛ اقلامی که در این دسته قرار می‌گیرند از تجملات بیشتری برخوردار هستند.

 این اقلام در ابعاد بزرگ و با وزن بیشتری نسبت به مبلمان اداری مدرن ساخته می‌شوند. مبلمان اداری کلاسیک یا سلطنتی با ترکیبی از چوب و چرم ساخته می شوند؛ سپس با منبت کاری ظاهر کار را شکیل می‌کنند.

مشاوره و تولید مبلمان اداری

مبلمان اداری مدرن

تولید مبلمان اداری مدرن در ابعاد کوچک تر، ظریف تر و با وزنی بسیار سبک نسبت به مبلمان کلاسیک انجام می‌شود. مبلمان مدرن جوان پسندانه است و به علت وزن سبکی که دارند؛ جابه‌جایی آن‌ها راحت خواهد بود.

تولید مبلمان اداری در پادایران

در تولید مبلمان اداری مدرن از رنگ‌های به نسبت روشن و شاد استفاده می‌شود. این دسته از مبلمان اداری نیاز به چیدمان و دکوراسیون جدید دارند؛ یعنی در عین سادگی، کاربردی و زیبا باشند. 

یکی از ویژگی‌های مهم که در تولید مبلمان اداری مدرن تعبیه شده است؛ قرار دادن جای سیم برق و کابل‌های شبکه می باشد. این مسئله باعث می‌شود تا فضای کاری منظم و سازمان دهی شده باشد. در ساخت مبلمان اداری مدرن از فلزات، سنگ، ام دی اف و فراورده های چوبی، شیشه  و غیره استفاده می‌شود.

تولید مبلمان اداری در پادایران

شرکت‌های زیادی در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می‌کنند. مجموعه پادایران نیز از سال 1353 با نام قدیمی یونیک، فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات اداری و مبلمان اداری و مشاوره دکوراسیون داخلی اداری آغاز کرد.

پادایران با تولید محصولات متنوع و با کیفیت طبق جدیدترین متدهای روز دنیا، بخش عمده‌ای از نیاز عمده بازار داخلی و خارجی را تامین کرده است. با مراجعه به سایت پادایران می‌توانید محصولات را مشاهده کنید و همچنین از بخش طراحی‌های داخلی، برای دکوراسیون محیط کاری خود ایده بگیرید.

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید.

ورود /ثبت نام