بازگشت

آبان/18/00

اشتراک گذاری

تولید مبلمان اداری { انواع مبلمان مدرن و کلاسیک }

تولید مبلمان اداری با رشد و افزایش تاسیس شرکت ها و استارتاپ‌ها، به یکی از بخش‌های مهم و حائز اهمیت صنعت تبدیل شده است. چرا که تمام اقلام استفاده شده در دکوراسیون داخلی اداری یک اداره یا شرکت، در کنار هم هویت مجموعه و فرهنگ آن را به نمایش می‌گذارند؛ از این جهت تولید مبلمان اداری باید افراد بسیاری را با سلیقه‌های متفاوت راضی نگاه دارد.

اهمیت تولید مبلمان اداری

مبلمان اداری استفاده شده در دکوراسیون اداری یک فضای کاری، هویت و فرهنگ مجموعه را به نمایش می‌گذارد. خط تولید مبلمان اداری باید به قدری گسترده و خلاقانه باشد که برای تمام شرکت‌ها و اداره‌ها در حوزه‌های کاری مختلف مناسب باشد و نیاز آن‌ها را برطرف سازد.

ویژگی های مبلمان اداری

در تولید مبلمان علاوه بر ظاهر زیبا و جذابیت، می‌بایست به راحتی و کاربردی بودن مبلمان توجه زیادی شود. یک کارخانه تولید مبلمان اداری خوب، برای تخصص‌های مختلف، اقلام و تجهیزات اداری تولید می‌کند. بانک‌ها، بیمارستان‌ها، شرکت‌های خصوصی، مطب‌ها، آتلیه‌ها و حوزه‌های شغلی دیگر که هرکدام فرم خاصی از مبلمان اداری را استفاده می‌کنند. 

برای مثال شما نمی‌توانید از میز کاری که در محیط یک آتلیه استفاده می‌شود؛ در بیمارستان استفاده کنید. تولید مبلمان اداری باید به گونه‌ای باشد که بتواند فرهنگ هر تخصص و شغلی را به خوبی به مراجعه کننده القا کند. در واقع سبک کاری شما را به درستی نشان دهد و به اندازه کافی کارآمد باشد.

تولید مبلمان اداری شامل چه اقلامی است؟

خط تولید مبلمان اداری تمام اقلامی را که یک اداره یا مجموعه برای پیش بردن کارها نیاز دارد؛ تولید می‌کند. انواع میز (میز مدیریت، میز ال و کارمندی، میز کنفرانس)، صندلی، فایلینگ و قفسه‌ها، کتابخانه، کردنزا، پارتیشن اداری و موارد دیگری که هرکدام علاوه بر جذابیت ظاهری، کاربردی و با کیفیت باشند.

مبلمان اداری، انواع مختلفی دارد و هر کدام از این اقلام خود به چند دسته و زیرمجموعه تقسیم می‌شوند. برای مثال در دسته میزهای اداری، میز کنفرانس، میز کارمندی، میز مدیریتی، میز کارشناسی، میز طراحی، میز رسپشن یا همان میز پذیرش و غیره را می‌توان نام برد. این موارد هر کدام کاربرد منحصر به فرد خود را دارند.

تولید مبلمان اداری به دو دسته کلی تقسیم می شود: 

_ مبلمان اداری مدرن 

_ مبلمان اداری کلاسیک

تولید مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک یا سلطنتی نسبت به سایر مبلمان، از قیمت بالاتری برخوردار است. همانطور که از عبارت مبلمان اداری سلطنتی پیدا است؛ اقلامی که در این دسته قرار می‌گیرند از تجملات بیشتری برخوردار هستند.

 این اقلام در ابعاد بزرگ و با وزن بیشتری نسبت به مبلمان اداری مدرن ساخته می‌شوند. مبلمان اداری کلاسیک یا سلطنتی با ترکیبی از چوب و چرم ساخته می شوند؛ سپس با منبت کاری ظاهر کار را شکیل می‌کنند. نوع چوب می‌تواند به انتخاب کارفرما تعیین شود. همچنین بنا به مقدار هزینه مورد نظرتان می‌توانید انتخاب کنید چه نوع چوبی در چه اندازه و ابعادی در تولید مبلمان اداری شما استفاده شود.

تولید مبلمان اداری مدرن

تولید مبلمان اداری مدرن در ابعاد کوچک تر، ظریف تر و با وزنی بسیار سبک نسبت به مبلمان کلاسیک انجام می‌شود. مبلمان مدرن جوان پسندانه است و به علت وزن سبکی که دارند؛ جابه‌جایی آن‌ها راحت خواهد بود.

مبلمان اداری مدن اغلب انتخاب مجموعه‌هایی است که مطابق با متدها و مدل‌های روز دنیا پیش می‌روند. همچنین برای مجموعه‌هایی که دارای کارکنان کم و یا فضای کوچکی هستند نیز انتخاب مناسبی است.

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید برای نحوه دیزاین و دکوراسیون محیط اداری خود، مقاله معماری داخلی اداری را مطالعه کنید.

در تولید مبلمان اداری مدرن از رنگ‌های به نسبت روشن و شاد استفاده می‌شود. این دسته از مبلمان اداری نیاز به چیدمان و دکوراسیون جدید دارند؛ یعنی در عین سادگی، کاربردی و زیبا باشند. 

یکی از ویژگی‌های مهم که در تولید مبلمان اداری مدرن تعبیه شده است؛ قرار دادن جای سیم برق و کابل‌های شبکه می باشد. این مسئله باعث می‌شود تا فضای کاری منظم و سازمان دهی شده باشد. در ساخت مبلمان اداری مدرن از فلزات، سنگ، ام دی اف و فراورده های چوبی، شیشه  و غیره استفاده می‌شود.

راهنمای انتخاب بهترین شرکت مبلمان اداری

تجهیز شرکت یا سازمان به وسیله مبلمان اداری مدرن و کاربردی، نیازمند انتخاب بهترین شرکت مبلمان اداری می‌باشد. در واقع اگر شما یک شرکت طراح و تولیدکننده مبلمان اداری معتبر و با سابقه پیدا کنید و سفارشات تولید مبلمان اداری خود را به او بسپارید، خیالتان از بابت طراحی اصولی و ارگونومیک، طراحی و تولید مبلمان اداری لوکس و مدرن و کیفیت نهایی مبلمان اداری، راحت خواهد شد.

در این بخش قصد داریم چند پارامتر مهم در انتخاب بهترین شرکت مبلمان اداری را به شما عزیزان معرفی کنیم.

طراحی و تولید مبلمان اداری مدرن

شاید انتخاب شما به عنوان کارفرما و رئیس مجموعه، مبلمان اداری کلاسیک باشد؛ اما اصرار ما برای مراجعه به کارخانه تولید مبلمان اداری مدرن چیست؟

توجه داشته باشید هنگامی که یک مجموعه برای پیشرفت خود به دنبال جدیدترین طرح‌های روز دنیا و استفاده از بهترین متریال است، یعنی برای مشتریان خود و سلایق آن‌ها ارزش قائل است. این موضوع یعنی شما می‌توانید مطمئن باشید که تولید کننده مبلمان اداری شما دارای درک درستی از دنیای طراحان و معماران داخلی اداری بین المللی است.

جدای از این مسائل، مبلمان اداری مدرن از جمله اقلامی هستند که با اکثر دیزاین‌های برتر جهان ست می‌شوند. همچنین امکان ایجاد تنوع در دکوراسیون اداری شرکت نیز وجود دارد. از طرفی تجهیزات اداری مدرن مطابق با اصول ارگونومی تولید می‌شوند و می‌توانید اطمینان داشته باشید که بهای بهترین متریال و طراحی را می‌پردازید.

سابقه کارخانه تولید مبلمان اداری

سابقه هر مجموعه‌ای نشان‌دهنده میزان رشد و توانایی‌های عوامل آن مجموعه است. به راحتی می‌توانید با یک سرچ کوچک متوجه سابقه کارخانه تولید مبلمان اداری مدنظرتان شوید. یک کارخانه تولید کننده مبلمان اداری برتر، با شرکت‌های بزرگ و شناخته‌شده همکاری می‌کند، همچنین نمونه کارهای خود را در دید مشتریان خود می‌گذارد تا با سوابق خود آشنا شوند.

سایت فروش مبلمان اداری

در زمان حال، امکان مراجعه حضوری به هر شرکت تولید مبلمان اداری وجود ندارد! راه حل این موضوع، نمایش تمامی محصولات، پروژه‌ها، سوابق کاری و حرفه‌ای و فعالیت‌ها از طریق یک نمای دیگر است. سایت فروش مبلمان اداری هر شرکت، نمایی از روند رشد و پیشرفت شرکت است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت فروش مبلمان اداری، از تمامی نمونه کارها دیدن کنید و با اعضای آن مجموعه آشنا شوید. همچنین راه‌های ارتباطی با آن شرکت را ببینید.

بهترین تولید کننده مبلمان اداری در ایران

شرکت‌های زیادی در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می‌کنند. مجموعه پادایران نیز از سال 1353 با نام قدیمی یونیک، فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اداری و مبلمان اداری و مشاوره دکوراسیون داخلی اداری آغاز کرد.

پادایران با تولید محصولات متنوع و با کیفیت طبق جدیدترین متدهای روز دنیا، بخش عمده‌ای از نیاز عمده بازار داخلی و خارجی را تامین کرده است. با مراجعه به سایت پادایران می‌توانید محصولات را مشاهده کنید و به خرید مبلمان اداری بپردازید. همچنین از بخش طراحی‌های داخلی، برای دکوراسیون محیط کاری خود ایده بگیرید. جهت دریافت مشاوره و یا سفارش طراحی و تولید مبلمان اداری با واتساپ پادایران در ارتباط باشید.

تولید مبلمان اداری و خانگی چه تفاوتی دارند؟

در تولید مبلمان اداری باید توجه شود که ماندگاری و دوام آن برای خریدار اهمیت بیشتری دارد. در واقع زیاد دیده ایم که مبلمان خانگی هر چند سال یک بار عوض شوند و یا مطابق مد روز خریداری شوند. اما در مورد مبلمان اداری این چنین نیست.

آیا خرید مبلمان و تجهیزات اداری دست دوم به صرفه است؟

ابتدا در نظر بگیرید که مبلمان اداری نوساخت موجود در بازار تا چند سال دوام دارند؟ حال تصور کنید یک دست مبلمان اداری دست دوم که مشخص نیست فرآیند تولید آن در چندین سال گذشته به چه شکلی بوده است و در این مدت به چه شکل از آن نگهداری شده است، چقدر برای شما عمر می‌کند. در یک کلام پاسخ این سوال خیر است. تولیدکنندگان مبلمان اداری در تلاش اند با بهترین شیوه ها برای بالا بردن راحتی، کیفیت و دوام محصولات شما را راضی نگه دارند. پس این فرصت را از دست ندهید.

تولید مبلمان اداری مطابق با سلیقه شما چگونه است؟

با مجموعه پادایران شما می‌توانید هرگونه مبلمان و تجهیزات اداری مطابق با سلیقه خود را از ما بخواهید. همچنین مشاوران پادایران در تلاش اند تا با تلفیقی از خواسته کارفرما و اصول طراحی ارگونومیک مبلمان اداری، در نهایت یک محصول استاندارد متناسب با خواسته‌تان تولید کند.

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید.

ورود /ثبت نام