بازگشت

آبان/17/00

اشتراک گذاری

طراحی دکوراسیون اداری { دفتر کار مدرن و کلاسیک }

طراحی دکوراسیون اداری نیاز به تخصص و مهارت دارد و با طراحی دکوراسیون منزل متفاوت است. دکوراسیون اداری باید رسمی و در عین حال با هر سلیقه ای ارتباط برقرار کند و همچنین جذاب و دلنشین باشد و همچنین برای کارکنان محیطی دلچسب ایجاد کند، تا با افزایش رضایت از محل کار خود راندمان کاری افزایش پیدا کند.

رنگ بندی و نحوه چیدمان در هر صنفی با توجه به روانشناسی مخاطبان انتخاب می شود و بهتر است نوع دکوراسیون با کاربری سازمان و نوع محصولی که ارائه می دهد متناسب باشد.

عوامل موثر بر دکوراسیون اداری

نوع سبک بکار رفته در طراحی محیط از مهمترین عامل زیبا شدن ساختار یک دکوراسیون اداری است. در گذشته به معماری مکان های عمومی دقت زیادی می شد و با ریزه کاری و ظرافت کار انجام می گرفت. طراح باید توانمندی در ایجاد طرح های نو و بی نقص و با توجه به خواسته های کارفرما را دارا باشد.

برای داشتن دفتر کار مدرن و لوکس باید نکاتی از قبیل ایجاد پارتیشن اداری زیبا و کم ارتفاع و با رنگ بندی متناسب با علم روانشناسی که باعث افزایش روحیه و کارایی کارکنان شود. یکی دیگر از نکات مهم در طراحی در نظر گرفتن مکانی مناسب برای دریافت نور از بیرون است. در نظر داشته باشید که فضای اداری باید رسمی بودن خود را حفظ کند که نحوه چیدمان و نوع مبلمان اداری در این امر تاثیر گذار است.

ست مدیریتی چرمی

نکات طراحی دکوراسیون اداری

بکار گرفتن متریال فلز و مبلمان مشکی باعث رسمی شدن محیط می شود که این رنگ بندی در کنار رنگ قرمز جلوه زیبایی به به محیط می دهد. یکی از مواردی که باید به آن دقت داشته باشید بحث نظافت مبلمان فضای اداری است، به دلیل رفت آمد زیاد باعث کثیف شدن دکوراسیون خواهد شد، استفاده از مبلمان چربی علاوه بر زیبایی باعث راحتی در نظافت می شود.

تاثیر دکوراسیون اداری بر راندمان عملکرد سازمان

انسان با حضور در هر محیطی تمامی انرژی‌های موجود در فضا را دریافت می‌کند. در نتیجه قطعا عملکرد ما در یک محیط شاد و متناسب با فعالیت‌های ما در آن محیط، می‌تواند راندمان بسیار بالایی داشته باشد.

یکی از مواردی که از نظر روانشناسی باعث افزایش راندمان کاری کارکنان و جذب مشتری بیشتر می شود، طراحی محیط است. اگر طراحی معماری داخلی اداری به درستی انجام گیرد باعث افزایش راندمان و رضایت شغلی برای کارکنان خواهد شد. دکوراسیون اداری و بهینه سازی محیط باعث می شود که از حداقل فضا بیشترین استفاده را برد.

دکوراسیون اداری موثر بر افزایش کیفیت دفتر کار

عوامل بسیار زیادی در افزایش کیفیت کار کارکنان تاثیر دارند. از ساده‌ترین آن‌ها می‌توان به استفاده از منابع طبیعی اشاره کرد. تاثیری که طبیعت در روحیه کارکنان دارد را هیچ تکنولوژی و ابزار دیگری ایجاد نمی‌کند.

استفاده از ارتباط درون دفتر با بیرون که از طریق پنجره و جداره ها میسر می شود. استفاده از گل و گیاه، ایجاد یک فضای سبز، استفاده از آبنما داشتن یک هارمونی طرح و رنگ که می توانید از رنگ سازمانی برای طراحی دکوراسیون داخلی اداری مورد استفاده قرار گیرد و مناسب با رسالت سازمان باشد.

اهمیت مبلمان اداری در دکوراسیون

چینش تجهیزات و مبلمان اداری در یک محیط اداری به طور مجموع می‌توانند دکوراسیون اداری ما را تشکیل دهند. در نتیجه توجه ویژه‌ای به این بخش از طراحی دکوراسیون اداری می‌شود.

به تجهیزاتی که برای فضای اداری مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان اداری می گوییم. هدف از ایجاد این عناصر و تجهیزات انجام راحت تر امور کاری است که این تجهیزات اداری میتواند میز (میز مدیریت، میز کنفرانس و غیره) و صندلی، انواع پارتیشن‌ها باشد. همانطور که گفتیم به کارگیری درست مبلمان و تجهیزات برای دکوراسیون اداری باعث بهبود روند کاری و ایجاد شوق و انگیزه در کارکنان می شود.

در نتیجه برای انتخاب مبلمان اداری و تجهیزات دکوراسیون اداری باید اطلاعات کاملی در ارتباط با ویژگی های مبلمان اداری و سازمان ها داشته باشید. ما در پادیران طراحی و تولید تجهیزات اداری را متناسب با فضا، نوع فعالیت و سبک شما اجرا می کنیم.

دکوراسیون داخلی ایران مال لوکس

نورپردازی در دکوراسیون اداری

نورپردازی محیط کار برای زیبا به نظر رسیدن محیط دکوراسیون اداری بسیار اهمیت دارد. نور باید به گونه ای باشد که ایجاد سایه های نامناسب بتواند روشنایی لازم را برای میز کار و کنفرانس فراهم کند و همچنین پرسنل نور کافی برای میز کار خود را داشته باشند. می توانید از نورپردازی موضعی برای تامین نور و روشنایی سطح کار استفاده کنید.

یکی از مهم ترین عنصر هایی که در زیبایی دکوراسیون اداری تاثیر بسیار زیادی دارد رنگ محیط است. هنگام خرید مبلمان اداری توجه کنید که استفاده از رنگ های ساده و شیک در دیوار ها و مبلمان محیط تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد، برای انتخاب رنگ مناسب برای طراحی دکوراسیون اداری باید شناختی در مورد فعالیت خود و همچنین رنگ سازمانی که دارید داشته باشید.

از این نوع رنگ می توانید برای طراحی دیوارها و کمد استفاده کرد. رنگ سازمانی برای هر سازمان مهمترین معیار برای رنگ دکوراسیون اداری می باشد و با استفاده از تکنیک های رنگ بندی محیط کار خود را دیزاین می کنید.

طراحی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

اتاق مدیریت در هر اداره و سازمانی باید ساکت و آرامش داشته باشد و دور از صداهای مزاحم باشد. پس باید برای جداره ها و درب ورودی هر بخش تمهیدات لازم جهت عایق سازی صدا صورت گیرد. اتاق مدیریت مرکز توجه طراحان دکوراسیون اداری می‌باشد. زیرا مهم ترین ارباب رجوعان شرکت و سهام‌داران آن در اتاق مدیریت با رئیس و مدیر عامل دیدار می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری در ارتباط باشید. پادایران متخصص در امور طراحی و تولید مبلمان اداری و طراحی دکوراسیون داخلی است.

چگونه یک دکوراسیون اداری شیک و لوکس طراحی کنیم؟

طراحی دکوراسیون اداری باید مطابق حرفه و سلیقه شما صورت گیرد. در این که شما در به نقش کشیدن سلیقه خود ماهرتر از هر فرد دیگری عمل می کنید شکی نیست؛ اما در طراحی دکوراسیون داخلی مطابق با حرفه و مد روز نیاز به یک همراه دارید. شرکت پادایران مفتخر است شما را در دیزاین دکوراسیون اداری شیک و لوکس همراهی کند.

از چه سبکی برای دکوراسیون اداری فضای کوچک استفاده کنیم؟

سبک های زیادی برای دیزاین و دکوراسیون اداری وجود دارند؛ اما اکثر افراد در ایران طرفدار سبک های کلاسیک، سنتی ایرانی و مدرن هستند. سبک مدرن پیشنهاد پادایران برای دیزاین و چینش یک محیط اداری کوچک است. امروزه تجهیزات مدرن دارای رنگ های خنثی، ابعاد کوچک و کافی و همینطور طراحی منحصر بفرد هستند. در نتیجه بهترین انتخاب، سبک مدرن است.

پادایران در زمینه دکوراسیون اداری چه خدماتی ارائه می دهد؟

شرکت پادایران مفتخر است با بیش از 50 سال سابقه در طراحی و تولید تجهیزات اداری، امروز در زمینه مشاوره دکوراسیون داخلی اداری همراه شما باشد. در واقع اگر در زمینه دکوراسیون اداری محیط کار خود، نیاز به نظر کارشناسان و طراحان حرفه‌ای دارید، تیم پادایران در کنار شماست.

مهم ترین نکته در دکوراسیون اداری چیست؟

در واقع نکات زیادی را باید هنگام دیزاین و طراحی دکوراسیون اداری در نظر بگیرید؛ اما مهم ترین نکته این است که سبک کاری خود و پتانسیل های محیط اداری خود را بشناسید. برای مثال از کوچک ترین نورگیری و فضای قابل استفاده در اداره خود غافل نشوید. همچنین اگر در فضاسازی و تقسیم بندی محیط برای کارکنان دچار مشکل هستید، یک راه مناسب برای آن پیدا کنید. در واقع مهم ترین نکته دکوراسیون اداری، شناخت محیط کار است.

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید.

ورود /ثبت نام