بازگشت

دیوارپوش چوبی و MDF

دیوارپوش چوبی جلوه بی نظیری به فضای مورد نظر شما خواهد بخشید .اما در عوض از قیمت بسیار بالایی نیز برخوردار است .دیوار کوب های از جنس ام دی اف و چوب، نسبت به نوع پی ویسی، جلوه بیشتری به محیط اداری می دهد و مقاومت بیشتری نیز دارد، اما مزیت سبک بودن و همچنین قابل شستشو بودندیوار پوش های پی وی سی باعث شده تا کاربرد بیشتری داشته باشند. . دیوار کوب های اداری از جنس چوب یا MDFدارای طول عمر بسیار بالایی هستند و شما را از هزینه های اضافی برای رنگ کردن پی در پی ساختمان بی نیاز می کنند.

دیوار کوب های اداری از جنس چوب یا مقاومت بسیار مطلوبی در برابر حفظ گرما و سرمای محیط دا رند .از هدر رفت انرژی جلوگیری می کنند .این نوع دیوارکوب های اداری در برابر خراش و ضربه مقاومت دا رند .همچنین عایق بسیار خوبی برای عدم نفوذ صدا هستند.

از دیگر مزایا این محصولات می توان به انعطاف پذیری مناسب برای نصب در محل هایی که قوس دار هستنداشاره کرد همینطور این نوع محصولات غیر قابل نفوذ برای حشرات می باشند. با اینکه این دیوارکوب ها برای نصب نیاز به زیر سازی دارند اما معمولا نصب و اجرای دیوارپوش ها در مدت کوتاهی انجام می شود.

دیوارپوش های ام دی اف دارای یک لایه ی یو وی می باشد که البته در بیشتر پوشش های امروزی وجود دارند و این امکان را برای دیوارکوبف را فراهم می کند که رنگ آنها بعد از مدتی تغییر نکند و ثبات بالایی در برابر تابش هایی مانند تابش خورشید داشته باشند. از معایب دیوارکوب های چوبی می توان به قابلیت اشتعال پذیری ومقاومت پایین در برابر رطوبت اشاره کرد.