بازگشت

دیوارپوش چوبی و MDF

در این بخش از وب سایت شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران با ما همراه باشید تا با دیوارپوش چوبی و دیوار پوش MDF و ویژگی های آن ها آشنا شوید.

ویژگی های دیوارپوش چوبی و دیوارپوش MDF

یکی از مهمترین ویژگی های دیوار پوش چوبی، این است که جلوه بی نظیری به فضای مورد نظر شما می دهد. اما در عوض قیمت آن نیز نسبت به سایر دیوار پوش ها، بالاتر است. دیوار پوش MDF و چوبی، نسبت به نوع پی وی سی، جلوه بیشتری به محیط اداری می دهد و مقاومت بیشتری نیز دارد.

اما مزیت سبک بودن و همچنین قابل شستشو بودن دیوار پوش های پی وی سی باعث شده تا کاربرد بیشتری داشته باشند. دیوار کوب های اداری از جنس چوب یا MDF دارای طول عمر بسیار بالایی هستند و شما را از هزینه های اضافی برای رنگ کردن پی در پی ساختمان بی نیاز می کنند.

دیوار پوش چوبی مقاومت بسیار مطلوبی در برابر حفظ گرما و سرمای محیط دارد. از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند. این نوع دیوارکوب های اداری در برابر خراش و ضربه مقاومند و همچنین عایق بسیار خوبی برای عدم نفوذ صدا هستند. جهت آشنایی بیشتر با سایر انواع دیوار پوش ها می توانید به صفحه طراحی های داخلی از وب سایت شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران مراجعه نمایید.

مهمترین دیوارپوش‌هایی که در شرکت پادایران قابل ارائه هستند شامل این موارد می‌باشند:

پیشنهاد مطالعه: جهت خرید مبلمان اداری به تیم حرفه ای پادایران در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اداری مراجعه کنید.

مزایا و معایب این نوع دیوار پوش ها

از دیگر مزایای دیوارپوش چوبی و دیوار پوش MDF می توان به انعطاف پذیری مناسب برای نصب در محل هایی که قوس دار هستند، اشاره کرد. همینطور این نوع محصولات غیر قابل نفوذ برای حشرات می باشند. با اینکه این دیوارکوب ها برای نصب نیاز به زیرسازی دارند اما معمولا نصب و اجرای دیوارپوش ها در مدت کوتاهی انجام می شود.

دیوارپوش MDF دارای یک لایه یو وی است که البته در بیشتر پوشش های امروزی وجود دارند. و این امکان را برای دیوارکوب فراهم می کند که رنگ آنها بعد از مدتی تغییر نکند و ثبات بالایی در برابر تابش هایی مانند تابش خورشید داشته باشند. از معایب دیوار پوش چوبی و ام دی اف می توان به قابلیت اشتعال پذیری و مقاومت پایین در برابر رطوبت اشاره کرد.

در اکانت تماشا پادایران نیز با شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران همراه باشید تا از جدیدترین ایده ها در حوزه معماری داخلی اداری و دکوراسیون اداری آگاه شوید.