بازگشت

دیوار پوش های شیشه ای

دیوارپوش های شیشه ای به دلیل مزایای زیادی که دارند به صورت گسترده ای مورد استقبال قرار گرفته اند .دیوار پوش های شیشه ایی به علت داشتن براقیت و جلا به محیط جذابیت زیادی را القا می کنند.و همچنین به علت تنوع فراوان این مدل ها، امکان خلاقیت و نوآوری زیادی است .دیوارپوش های شیشه ایی بیشتر در مدل های بدون طرح استفاده می شوند که دارای رنگ های یکنواخت و ساده هستند،این باعث می شود تا احساس انرژی نیز به کاربر القا شود.دیوارپوش های اداری شیشه ای می توانند قابلیت استفاده از نور طبیعی را در طول روز فراهم کنند.

یکی از انواع دیوارپوش های شیشه ای نوع سکوریت یا ضد ضربه است .در این حالت، شیشه ها مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه ها دارند و به راحتی نمی شکنند .این شیشه ها حتی اگر شکسته شوند فرو نمی ریزند و همین باعث می شود تا امنیت بالایی داشته باشد.

از مزایای دیگر این دیوارپوش هامی توان به مقاومت بالا در برابر رطوبت، تنوع بالا در رنگ و طرح، ایجاد جذابیت برای محیط، عدم حساسیت به نور آفتاب، مقاومت در برابر ماده های اسیدی و بازی، اتصال آسان و محکم، عدم نیاز به نیروی کار زیاد برای نصب، سهولت در تمیز کردن و رعایت بهداشت اشاره کرد.

قیمت بالا و امکان ایجاد خراش و شکستگی و همینطور نیاز به تمیز شدن دائم به علت سطح براق هم می تواند از معایب این محصولات به شمار رود.