بازگشت

فاکتورهای انتخاب کفپوش اداری

در این بخش از وب سایت شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و تولید مبلمان اداری پادایران با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های کفپوش اداری و فاکتورهای انتخاب آن‌ها آشنا شوید.

ویژگی کفپوش اداری مناسب

کفپوش اداری با کیفیت می‌تواند احساس خوبی برای مشتریان ایجاد کرده و یک محیط کار اداری راحت را برای کارمندان شما رقم زند. عوامل زیادی وجود دارد که تعیین می‌کند کدام کفپوش را انتخاب کنید.

  • میزان مقاومت در برابر میزان تردد
  • میزان مقاومت در برابر سرما و گرما و رطوبت
  • میزان تنوع در طرح و رنگ و مدل
  • انعطاف پذیری تعمیر
  • سهولت نگهداری
  • هزینه نصب

بنابراین عوامل مختلفی در انتخاب این نوع پوشش‌ها در محیط‌های کاری موثرند. پس قبل از اقدام برای خرید به خوبی در مورد آن‌ها تحقیق کنید تا بهترین نوع را که مناسب با سلیقه و همچنین محیط کاری‌تان است، انتخاب کنید.

انواع کفپوش برای محیط اداری

محیط‌های کاری با توجه به میزان رفت و آمدی که دارند باید در انتخاب یک کفپوش مناسب به اندازه کافی دقت کنند. همان طور که گفته شد ویژگی های مختلفی در انتخاب یک کفپوش اداری مناسب موثر است.

در حال حاضر انواع کفپوش اداری وجود دارد که برخی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها عبارتند از: پوشش‌های چوبی، سرامیکی، کاشی، لمینیت، سیمانی، سنگی، آلومینیومی.

جهت آشنایی بیشتر با ویژگی های هر کدام از این پوشش ها پیشنهاد می کنیم به بخش مربوط به طراحی های داخلی از وب سایت شرکت طراحی و تولید مبلمان اداری پادایران مراجعه کنید. تا پس از آشنایی با هر کدام از این پوشش ها، بهترین نوع که مناسب محیط کاری شماست را انتخاب کنید.

جهت آشنایی بیشتر با ترندهای روز دنیا در زمینه دکوراسیون داخلی اداری، در اینستاگرام پادایران نیز با ما همراه باشید.

با تشکر از همراهی شما با شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران

close
فهرست مطالب