بازگشت

پاکشوما | 1397

طراحی و تولید مبلمان اداری دفتر مرکزی شرکت تولیدی پاکشوما توسط شرکت طراحی و تولید تجهیزات اداری و مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران

پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری دفتر مرکزی شرکت تولیدی پاکشوما، یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت های تولیدی – صنعتی ایران در سال 1397 توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران به انجام رسید.

این ساختمان در 4 طبقه و به متراژ حدودی 1500 متر مربع بود، که بخش های مختلف فعالیت های این شرکت را در بر می گیرد.

چالش های اجرای این پروژه

در طراحی و تولید مبلمان اداری این پروژه چند مساله می بایست رعایت می شد. اول اینکه بین بخش های کاری مختلف ساکن در این ساختمان تفاوت هایی در شرح کار و الزامات مربوطه وجود داشت که باید در نظر گرفته می شد.

دومین موضوع مهم و الزام آور مربوط به رعایت هویت بصری سازمان در تمام بخش های کاری در عین تفاوت های موجود بود.

در سومین موضوع می بایست یک فضای کاری مدرن طراحی می کردیم که عواملی مثل شفافیت، اهمیت تعاملات اجتماعی، سهولت دسترسی به بخش های مختلف، رعایت حریم های شخصی و … به عنوان بخش مهمی از یک سازمان مدرن در تمام بخش های آن به چشم می آمد.

در مجموع این پروژه با تمام چالش های موجود بر سر راهش با موفقیت و در اواخر سال 1397 توسط تیم پادایران به اتمام رسید …

طراحی و تولید مبلمان اداری پاکشوما توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران

ارتباط با پادایران

جهت مشاهده پروژه های اجرا شده توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران می توانید به صفحه مربوط به پروژه ها در وب سایت ما مراجعه کنید.

همچنین در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام، لینکدین، توییتر، فیسبوک و غیره با ما همراه باشید تا از جدیدترین ایده ها و طراحی ها در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و تجهیزات اداری آگاه شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت پادایران

اشتراک گذاری

پلان

طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت پاکشوما طراحی تجهیزات مبلمان اداری شرکت پاکشوما مبلمان اداری و تجهیزات اداری پاکشوما طراحی داخلی پاکشوما