بازگشت

پاکشوما | 1397

طراح

شرکت پادایران

پادایران “مرکز تجهیزات و مبلمان اداری ایران” نزدیک به نیم قرن پیش و با هدف تأمین بخشی از نیاز بازار داخلی و خارجی در زمینه تولید مبلمان اداری و تجهیزات اداری مدرن در محیطی پویا و مبتنی بر دانش روز و با سرمایه بخش خصوصی تاسیس گردید.

پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری دفتر مرکزی شرکت تولیدی پاکشوما، یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدی – صنعتی ایران در سال ۱۳۹۷ توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران به انجام رسید.

این ساختمان در ۵ طبقه مجموعاً ۳۰۰۰ مترمربع واقع در میدان آرژانتین بود که بخش های مختلف فعالیت‌های این شرکت را در برمی‌گیرد.

چالش‌های اجرای پروژه پاکشوما

در طراحی و تولید مبلمان اداری این پروژه چند مساله می‌بایست رعایت می‌شد. اول اینکه بین بخش‌های کاری مختلف ساکن در این ساختمان تفاوت‌هایی در شرح کار و الزامات مربوطه وجود داشت که باید در نظر گرفته می‌شد.

دومین موضوع مهم و الزام آور مربوط به رعایت هویت بصری سازمان در تمام بخش های کاری در عین تفاوت های موجود بود.

در سومین موضوع می‌بایست یک فضای کاری مدرن طراحی می‌کردیم که عواملی مثل شفافیت، اهمیت تعاملات اجتماعی، سهولت دسترسی به بخش‌های مختلف، رعایت حریم‌های شخصی و … به عنوان بخش مهمی از یک سازمان مدرن در تمام بخش‌های آن به چشم می‌آمد.

در مجموع این پروژه با تمام چالش‌های موجود بر سر راهش با موفقیت و در اواخر سال ۱۳۹۷ توسط دکوراسیون اداری پادایران به اتمام رسید.

محصولات پروژه پاکشوما

ارتباط با پادایران

جهت مشاهده سایر پروژه‌های منحصر به فرد انجام شده توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری و ارائه دهنده ورک استایل “پادایران”، به بخش مربوط به پروژه‌ها مراجعه نمایید. همچنین، برای سفارش محصولات و یا مشاوره رایگان با شماره تماس ۰۲۱۴۳۳۷۵ تماس حاصل فرمائید.

اشتراک گذاری

پلان

close