بازگشت

۲۵/دی/۱۴۰۲

10 دقیقه

اشتراک گذاری

قیمت، خرید و انواع میز کنفرانس

با توجه به گستردگی عوامل موثر در انتخاب شکل و اندازه میز کنفرانس بر آن شدیم تا در این مطلب از بلاگ طراحی و تولید تجهیزات اداری و تولید مبلمان اداری پادایران به توضیح این عوامل بپردازیم.

انواع میز کنفرانس و ویژگی آن ها

اتاق کنفرانس یکی از بخش‌های مهم فضاهای اداری محسوب می‌شود. همه جلسات و سمینارهای داخلی یک شرکت، جلسات همکاری با سایر شرکت‌ها، جلسات معرفی و فروش محصولات به مدیران سایر شرکت‌ها، جلسات جذب سرمایه‌گذار و غیره در اتاق کنفرانس برگزار می‌شود.

از این رو مبلمان اداری این فضا گویای پرستیژ و هویت شرکت میزبان است و انتخاب آن اهمیت فراوانی دارد. میز کنفرانس یکی از اجزای مبلمان اداری است که برای افزایش کارایی، هنگام انتخاب آن باید به عوامل متعددی توجه شود.

امروزه میزهای کنفرانس در ابعاد گوناگون به شکل دایره، مربع، مستطیل و یو شکل تولید می‌شوند. هر یک از این‌ها کاربرد خاصی دارند که در این مطلب از بلاگ شرکت دکوراسیون داخلی اداری پادایران با هم می‌خوانیم.

پیشنهاد مطالعه: یکی از عوامل زیباسازی و فضاسازی در معماری داخلی اداری، استفاده از جداکننده‌های فضا یا همان پارتیشن اداری می‌باشد.

یکی دیگر از محصولات جذاب پادایران، استفاده از ست های مدیریتی است که شامل میز کنفرانس، میز مدیریت و بوفه اداری میباشد تا محیط اداری خود هماهنگ و زیباتر شود.

میز کنفرانس مربعی

میزهای کنفرانس مربعی معمولا برای فضاهای کاری بسیار کوچک که تعداد نیروهای کمی برای مشارکت در امور شرکت و تصمیم‌گیری‌های مهم دخیل هستند استفاده می‌شوند.

این مدل میز با قرار گرفتن در وسط اتاق کنفرانس، اغلب برای مشورت دو نفر یا نهایتا چهار نفر مناسب است. افرادی که دور این میز جمع می‌شوند در بیشتر مواقع آشنا هستند و رابطه صمیمانه‌ای با هم دارند. حضور فرد بیگانه در اتاق کنفرانس، فضا را کمی جدی‌تر می‌کند و این امر مستلزم آن است که میز کنفرانس بزرگتر و فضای اداری رسمی‌تری تدارک دیده شود.

بنابراین میز مربعی برای شرکتی که سرمایه‌گذار و همکار خارج از مجموعه ندارد و یا می‌خواهد به صورت شخصی و صمیمانه با سرمایه‌گذار یا خریدار دیدار کند، کاربرد دارد.

اگر قصد خرید مبلمان اداری و یا سایر تجهیزات اداری را دارید پیشنهاد می کنیم مقاله از بلاگ شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران را نیز مطالعه کنید.

میز کنفرانس مستعطیلی

میزهای کنفرانس مستعطیلی از گذشته بودند و همچنان جایگاه خود را حفظ کرده‌اند. این میزها فضای رسمی‌تری به اتاق کنفرانس می‌دهد. افراد بیشتری دور میز می‌نشینند. تعداد افراد به اندازه طول میز بستگی دارد و تا ۴۰ نفر و بیشتر را پوشش می‌دهد.

در اتاق کنفرانس با میز مستعطیلی، فرصت مشارکت تعداد بیشتری در تصمیم گیری‌های شرکت فراهم می‌شود و به طور کلی برای مجموعه‌هایی که کارکنان بیشتری دارند مناسب است.

وجود یک میز مستعطیلی که رئیس در قسمت بالای آن می‌نشیند و بقیه اعضا در دو طرف آن روبه‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند و برای دیدن رئیس اشراف کامل دارند، فضا را به خوبی برای یک گفتگوی پویا مهیا خواهد کرد. همچنین میز مدیریت نیز اغلب به شکل مستطیلی تولید می شود.

میز کنفرانس دایره‌ای

میز کنفرانس مدل دایره‌ای تقریبا ویژگی‌های میز مربعی را دارد با این تفاوت که در دکوراسیون اداری مدرن کاربرد بیشتری دارد. میز دایره‌ای زاویه ندارد به همین دلیل فضای کمتری اشغال می‌کند؛ اما به دلیل بزرگ بودن صندلی‌های اداری اغلب بیشتر از دو نفر نمی‌توانند به راحتی دور آن بنشینند.

از میزهای دایره‌ای گاهی برای شرکت‌هایی که دو اتاق کنفرانس دارند استفاده می‌شود. به این شکل که رئیس با مدیر عامل یا هر فرد دیگری یک جلسه دو نفره در اتاق کوچک‌تری برگزار می‌کنند که میز این اتاق می‌تواند دایره‌ای باشد.

سپس برای ارائه تصمیمات اتخاذ شده به سایر کارکنان یا مشورت با آنها وارد اتاق کنفرانس بزرگتری می‌شوند که میز دیگری دارد.

میز کنفرانس U شکل

به نوعی می‌توان گفت میز کنفرانس U شکل جدیدترین و کاربردی‌ترین و کامل‌ترین مدل میز اتاق کنفرانس است. در این مدل، رئیس در قسمت بالای میز و سایر اعضا دور میز می‌نشینند.

قسمت وسط میز باز است در این صورت فرد کنفرانس دهنده هنگام صحبت کردن می‌تواند برای جلب توجه حاضرین در قسمت میان میز راه برود و وقتی می‌خواهد شخصی را مخاطب قرار بدهد یا از او سوال بپرسد تا نزدیکی‌اش برود.

با این کار توجه سایرین را هم جلب می‌کند و مشارکت در جلسه بیشتر می‌شود. همچنین این میز برای کنفرانس‌های طولانی که نیاز به پذیرایی بیشتری دارند بهتر است. فردی که وظیفه پذیرایی از اعضای کنفرانس را به عهده دارد از قسمت وسط میز رفت و آمد می‌کند. در این صورت مجبور نیست از پشت سر افراد چای را روی میز بگذارد و مشکلات احتمالی نظیر ریختن چای روی شخص یا میز از بین می‌رود.

برای انتخاب این مدل میز، ابعاد اتاق کنفرانس خیلی مهم است و تا ۵۰ نفر و چه بسا بیشتر می‌توانند در جلسات حضور داشته باشند.‌

خرید ست میز و صندلی کنفرانس

سفارش و خرید ست میز و صندلی کنفرانس و تهیه یک فضای مطلوب جهت برگزاری همایشات و گردهمایی‌ها، شما را از صرف بسیاری از هزینه‌ها باز می‌دارد. در صورت کمبود همچین فضایی در شرکت یا اداره خود، مجبور هستید برای جلسات نسبتا بزرگ و حتی همایش‌های کوچک داخلی، به دنبال رزرو سالن هتل، رستوران یا سالن‌های برگزاری همایش باشید!

حال که اهمیت خرید میز کنفرانس و سایر تجهیزات یک اتاق کنفرانس برای شما واضح است، می‌توانید با توجه به خواسته و کاربرد خود و همینطور سبک کاری مد نظرتان، بهترین مدل میز کنفرانس را تهیه و خریداری کنید.

میز کنفرانس ویژه خود را سفارش دهید!

تولیدات مراکز تولیدکننده تجهیزات اداری بیشتر بر مبنای خواسته اکثر مشتریان و تقاضای بازار است. در نتیجه طبیعی است که طرح و ایده مد نظر شما در گوشه و کنار بازار پیدا نشود!

پادایران با بیش از ۵۰ سال تجربه در طراحی و تولید تجهیزات اداری منحصربفرد، شما را در طراحی و اجرای میز کنفرانس شیک و مخصوص کسب و کارتان همراهی می‌کند. در واقع طراحان و معماران داخلی پادایران با توجه به گنجایش‌های محیط شما و تمام علایق و تصوراتی که برای محیط اداری خود دارید، بهترین مدل‌های میز کنفرانس را پیشنهاد می‌دهند.

سپس شما می‌توانید بنا به سلیقه و خواست خود، هر یک از مدل‌ها را سفارش دهید و از دکوراسیون لوکس محیط اداری خود لذت ببرید. همچنین مشاوران دکوراسیون داخلی اداری پادایران همراه شما هستند تا به تمامی سوالات شما در مورد روند طراحی و تولید میز کنفرانس، انواع مدل‌های موجود و نمونه کارهای پادایران، هزینه سفارش و خرید میز کنفرانس و دیگر موارد در واتساپ پادایران پاسخ دهند.

قیمت میز کنفرانس چقدر است؟

قیمت میزهای کنفرانس در ابتدا به متریال آن بستگی دارد. این که از چه نوع چوب یا mdf در ساخت آن استفاده شده اهمیت بسیاری در ماندگاری، طول عمر و جلوه میز دارد. همینطور ابعاد و تعداد نفرات مد نظر شما در قیمت نهایی تغییر ایجاد می‌کند. اینکه میز کنفرانس ۴ نفره، ۶ نفره یا بیشتر بخواهید!
در پادایران تعیین‌کننده قیمت میز کنفرانس، نحوه طراحی و تولید محصول است. محصولات پادایران برای ورک استایل شما طراحی می‌شوند و نمونه آن را در هیچ جای دنیا نخواهید دید. شخصی سازی محصولاتی مانند میز کنفرانس در پادایران همواره در اولویت بوده است.

آیا خرید میز کنفرانس دست دوم پیشنهاد می شود؟

قبل از اینکه به خرید میز کنفرانس دست دوم فکر کنید، توجه کنید که چه افرادی قرار است از این میز استفاده کنند؟ مدیرعامل شرکت، تمامی تیم مدیریت و کارشناسان مجموعه و حتی میهمانان و اراب رجوعان از شرکت‌های دیگر که در جلسات شرکت می‌کنند. استفاده از یک میز کنفرانس شیک و در شان و شخصیت شرکت و مجموعه شما، از واجبات تهیه تجهیزات اداری شرکت است. پس سعی کنید در مواردی اینچنینی از بهترین محصولات برای میزبانی از مهمامان محیط کار خود، استفاده کنید.

نحوه خرید میز کنفرانس پادایران به چه صورت است؟

در صفحه محصولات پادایران شما می‌توانید تمامی محصولات طراحی شده توسط تیم متخصص و مجرب پادایران را ببینید. این محصولات با تکیه بر متدهای روز اروپا و مد سال ۲۰۲۲ طراحی شده‌اند. اما جذاب‌ترین بخش مجموعه پادایران، امکان شخصی سازی و منحصربفرد کردن محصولات ویژه شماست. شما می‌توانید با برقراری ارتباط از طریق واتساپ پادایران تمامی سوالات خود در مورد سفارش طراحی یا خرید میز کنفرانس به کارشناسان ما برسانید.

close