بازگشت

ایرانسل | 1391

طراح

آقای مهندس آذرخش

یکی از بزرگترین پروژه‌های انجام شده توسط شرکت مبلمان اداری پادایران اپراتورهای تلفن همراه و دیتای ایران، شرکت ایرانسل می‌باشد که در پروژه تجهیز دفتر مرکزی وقت خود واقع در میدان هروی، به ما اعتماد کرده و پروسه طراحی و ساخت بخش عمده‌ای از مبلمان اداری مورد استفاده در آن ساختمان را به شرکت پادایران واگذار کرد. در این پروژه هم ما بخش‌های مختلفی را برای تامین نظر کارفرما طراحی کردیم.

جزئیات پروژه ایرانسل

پروژه ایرانسل با مساحت کل ۲۴۰۰ مترمربع، در ۶ طبقه طراحی و تولید شد. با توجه به ابعاد بزرگ این فضا و نیازهای خاص کارفرما، مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران، توانست تمامی خواسته‌های مشتری را برآورده کند.

در این پروژه، محصولات منحصر به فردی ارائه شده و بیشتر مبلمان اداری استفاده شده است. همچنین سبک کلاسیک نیز در تمامی واحدهای این مجموعه به کار گرفته شده است.

سبک کلاسیک یکی از سبک‌های دکوراسیون اداری است که اصول و الگوهای هنری و معماری از دوران‌های گذشته را در بر می‌گیرد. این سبک معمولاً به عناصری همچون زیبایی‌های فرهنگی، استفاده از مواد باکیفیت، جزئیات زیاد در طراحی و استفاده از خطوط منحنی، مقاطع گرد و مستطیل معروف است.

محصولات مبلمان اداری ایرانسل

ارتباط با پادایران

جهت مشاهده سایر پروژه‌های منحصر به فرد انجام شده توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری و ارائه دهنده ورک استایل “پادایران”، به بخش مربوط به پروژه‌ها مراجعه نمایید. همچنین، برای سفارش محصولات و یا مشاوره رایگان با شماره تماس ۰۲۱۴۳۳۷۵ تماس حاصل فرمائید.

اشتراک گذاری

پلان پروژه

close