بازگشت

سان استار | 1399

طراحی و تولید مبلمان اداری برند سان استار

طراحی داخلی، طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت زرین جم مارینا توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران.

شرکت زرین جم مارینا یکی از بزرگترین شرکت های ایرانی در حوزه FMCG و مالک برند سان استار در اواخر سال ۱۳۹۸ و پس از تکمیل ساختمان جدیدی که برای دفتر مرکزی ساخته بودند و با هدف تجمیع برخی از فعالیت‌هایشان تصمیم به انتقال برخی از دفاترشان که در سطح شهر تهران پراکنده بودند به محل جدید گرفتند.

طراحی معماری داخلی اداری و متعاقب آن طراحی و تولید مبلمان اداری این پروژه با توجه به سرفصل های اصلی برندبوک سان استار در فروردین ماه ۱۳۹۹ در شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران کلید خورد.

سر فصل های این پروژه طراحی داخلی

این ساختمان در ۶ طبقه مجزا با کاربری های متفاوت و مجموعا ۵۲۰۰ متر مربع در سال ۱۳۹۹ به انجام رسید. طراحی مبلمان اداری، نور، پارتیشن های شیشه ایی تک جداره و … در طبقات مختلف مجموعه توسط تیم پادایران صورت گرفت که بخشی از سرفصل های این پروژه در این بخش معرفی شده اند که در نهایت همنشینی این موارد باعث ایجاد حس رضایت مندی در افراد و مراجعه کنندگان شده است.

سان استار جوان و سرزنده است:

سن برای ما یک عدد است. ما معتقدیم جوانی نیرو و روحی است که باعث می شود یک شخصیت ویژه داشته باشیم. نیروی جوانی یک محرک است که شما را به سمت اهدافتان هل می دهد.

سان استار نوآور و به روز است:

ما از ایده‌های جدید استقبال می کنیم. به این موضوع اعتقاد داریم که هر کسی قابلیت ها و ظرفیت های ویژه ای دارد که می تواند آنها را به نمایش بگذارد.

سان استار سالم است:

ما به بدن و به سیاره خود اهمیت می دهیم. رنگ های خنثی، فرم های چهارگوش، استفاده از مواد اولیه متنوعی مثل شیشه و آلومینیوم در راستای تقویت حس مدرن و نوآور بودن به کار گرفته شده اند.

جزئیات اجرایی پروژه سان استار:

امکان استفاده گسترده از نور طبیعی و مواد اولیه قابل بازیافت در هماهنگی و تطابق با بخش‌هایی از برندینگ سان استار است که درباره سلامت است.

طراحی فضای باز و گستردگی فضاهای کار اشتراکی در جهت تقویت این آرمان سان استار است که به بهبود قابلیت های افراد، شفافیت و ارتباطات موثر انسانی کمک می کند.

طراحی و اجرای این پروژه علاوه بر اینکه از این جهات برای ما چالش برانگیز بود، یکی از پروژه های بزرگ شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران از نظر حجم و گستردگی نیز بود.

پروژه سان استار

جهت مشاهده سایر پروژه های طراحی داخلی و تجهیزات اداری انجام شده توسط تیم پادایران به صفحه پروژه ها مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری

پلان

close