بازگشت

نوین ابنیه | 1401

طراح

مهندس یوسفی

پروژه نوین ابنیه یکی از پروژه‌های به یاد ماندنی در شرکت پادایران شد. این موسسه با نزدیک به سه دهه فعالیت مستمر و اثربخش و اجرای صدها پروژه ملی در اقصی نقاط کشور توانسته، به عنوان یکی از برجسته‌ترین سازمان‌های حوزه بیمارستان سازی در کشور شناخته شود و توانمندی‌های خود را در گرایش‌‏های مختلف از جمله ساخت و تجهیز مراکز درمانی و بیمارستان به نمایش بگذارد.

با بهره‌گیری از تخصص و توانمندی‌های خود، این موسسه توانسته است پروژه‌های بزرگ و پیچیده در این زمینه را با کیفیت بالا و به موقع اجرا نماید. همچنین، ارتقاء سطح فناوری و به‌کارگیری روش‌های نوین در ساخت و تجهیز این مراکز، از ویژگی‌های منحصر به فرد این موسسه است. همچنین تعهد به ارائه خدمات با کیفیت، رعایت ملاحظات زیست‌محیطی و ایجاد فضاهای شهری هوشمند و انسان‌محور، از اصول اساسی موسسه تخصصی شهرسازی نوین ابنیه محسوب می‌شود. این موسسه با ادغام تخصص‌های متعدد و همکاری با تیم‌های متخصص، به عنوان یک نهاد نمونه در ایران شناخته می‌شود.

جزئیات پروژه نوین ابنیه

موسسه نوین ابنیه در سال ۱۴۰۱ تصمیم به تهیه مبلمان اداری گرفت. مساحت آن ۱۸۰۰ مترمربع واقع در جردن خیابان ناهید غربی بوده که محصولات مبلمان اداری مانند میز کنفرانس، کانتر، میز کارشناسی، میز کارگروهی، میز مدیریت، بوفه اداری، پارتیشن دوجداره، مبل، کمد و کتابخانه تولید شده است.

چالش‌های این پروژه

کل کار طراحی دکوراسیون اداری و تامین تجهیزات و لوازم اداری به عهده پادایران بود. در اجرای این پروژه علاوه بر بحث زیبایی و لوکس بودن کل کار، بحث زمانبندی نیز از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.

همچنین تمامی محصولات باید طوری طراحی میشد که با یکدیگر همخوانی داشته باشد. مشاوره رایگان دکوراسیون داخلی اداری پادایران محصولاتی را پیشنهاد داد که خوشبختانه با استقبال خوبی از طرف کارفرما روبرو شد. پروژه نوین ابنیه یکی از پروژه‌های بسیار با کیفیت شرکت پادایران است که در تمامی مراحل طراحی، تولید و اجرا را به انجام رسانده است.

محصولات پروژه نوین ابنیه

ارتباط با پادایران

جهت مشاهده سایر پروژه‌های منحصر به فرد انجام شده توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری و ارائه دهنده ورک استایل “پادایران”، به بخش مربوط به پروژه‌ها مراجعه نمایید. همچنین، برای سفارش محصولات و یا مشاوره رایگان با شماره تماس ۰۲۱۴۳۳۷۵ تماس حاصل فرمائید.

اشتراک گذاری

پلان پروژه

close