بازگشت

خدمات پس از فروش پادایران

ما در شرکت مبلمان اداری پادایران در تمام سال های فعالیت خود همواره بر یک هدف استراتژیک متمرکز بوده ایم: حفظ و نگهداری مشتریانمان و تبدیل کردن مشتریان به دوستان پایدار. در این راستا ما باور داریم که یکی از اصلی ترین ابزارهای رسیدن به مشتری وفادار، خدمات پس از فروش است.

در دنیای کسب و کار امروز که به شدت رقابتی و پرچالش شده است، تقریبا همه پذیرفته ایم که داشتن مشتریان خوشحال و راضی یکی از اصلی ترین دارایی های یک شرکت است. در این راستا سعی می‌کنیم علاوه بر طراحی و تولید محصولات با کیفیت در حوزه طراحی معماری داخلی، مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی فضاهای اداری و ارائه خدمات طراحی داخلی و مشاوره طراحی، دغدغه های عمدتا پنهان مشتریانمان را هم پوشش دهیم.

فرایند خدمات پس از فروش بلافاصله پس از اتمام نصب و تحویل کالاهای خریداری شده آغاز می گردد. خدماتی از قبیل جابجایی محصولات پادایران، تعویض قطعات و تعمیرات لازم، شماری از خدمات ارائه شده شرکت پادایران می باشد. شروع این فرایند پس از تهیه فرم مخصوص کارت خدمات پس از فروش و ارسال فایل PDF آن برای مشتری به ایشان اعلام خواهد شد.

مدت زمات خدمات پس از فروش

تحقیقات ما در این زمینه مشخص کرده که یکی از بزرگترین نگرانی های همیشگی مشتریان درباره مبلمان اداری و تجهیزات اداری، دوام و حفظ کیفیت اولیه محصولات و خدمات در طولانی مدت است. به همین دلیل و برای حذف بخشی از این دغدغه ها و اطمینانی که به کیفیت بالای تولیداتمان داشته ایم، در قدم اول کلیه محصولات تولیدی خودمان را به مدت ۳ سال از زمان تحویل به مشتریان و بر اساس شرایط استاندارد رایج در حوزه مبلمان اداری گارانتی می کنیم. این گارانتی از تاریخ صدور فاکتور قطعی به شکل خودکار فعال می‌گردد.

در قدم دوم و با اطمینان از توان لجستیکی و تعهدمان به مشتریان در بخش مبلمان اداری، تمامی این محصولات دارای ۵ سال ضمانت تعمیرات و تامین قطعات مورد نیاز یا همان وارانتی خواهند بود.

باشگاه مشتریان پادایران

مشتریان از لحظه خرید به عضویت باشگاه مشتریان شرکت پادایران در می آید، همزمان فرم عضویت در باشگاه مشتریان طی نامه ای در واتساپ واحد خدمات پس از فروش به مشتری اعلام می گردد. اعضای باشگاه مشتریان پادایران از خدماتی از قبیل اعلام زمان نمایشگاه ها، زمان ایونت ها و همچنین معرفی محصولات جدید شرکت، تماس ها و بازدیدهای دوره ای این واحد برخوردار خواهند شد.

بازدید های دوره ای: با در نظر گرفتن دوره های چند ماهه با تشخیص شرکت و با هماهنگی مشتریان بازدید از محل پروژه انجام می گردد و مسائل و مشکلات احتمالی ایشان بررسی و به آن رسیدگی خواهد گردید.

تماس با پادایران جهت اعلام خدمات پس از فروش

شما می‌توانید برای استفاده احتمالی از خدمات پس از فروش پادایران با تلفن های شرکت تماس بگیرید، یا از طریق واتس آپ و یا شبکه اجتماعی اینستاگرام با ما ارتباط برقرار کنید و بقیه کارها را به همکاران ما بسپارید.

شماره های تماس ما در دفتر مرکزی تهران:

۰۲۱-۴۳۳۷۵ – ۰۲۱-۸۶۰۹۲۰۶۱ – ۰۲۱-۸۶۰۹۲۸۷۲

۰۹۹۶۱۹۹۷۳۲۳

شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران، ارائه دهنده راهکارهای به روز مبلمان اداری

close