بازگشت

آریو چوب | 1394

پروژه نمایشگاه اداری آریو چوب که نمایشگاهی برای دستگاه های چوب بری وارداتی است در شهرک صنعتی بهسازی صنایع چوب قرار دارد.
طراحی پروژه بر عهده ی دفتر معماری دیگر به سرپرستی دکتر تغابنی بوده که علاوه بر طراحی فضا،کلیه ی میزها و مبلمان های اداری را طراحی کرده که این موضوع خود چالش اصلی پروژه برای ما بوده است.
برای رسیدن به نتیجه ی مورد نظر جلسات فنی مشترکی بین تیم پادایران و دکتر تغابنی برگزار شد ،که طرح های پیشنهادی با برطرف شدن موضوعات فنی به نقشه های اجرایی تبدیل شدند.
پادایران به پشتوانه تجربه، نیروی متخصص و ماشین آلات این امکان را برای طراحان فراهم کرده که مبلمان متناسب با سلیقه ی آنان تولید شود، که این موضوع خود نقش بسزایی در همنشینی همه جانبه ی فضا ها و مبلمان در کنار هم دارد.

اشتراک گذاری

پلان

طراح

علیرضا تغابنی

علیرضا تغابنی متولد 1356 تهران است و ورودی 1374 دانشگاه گیلان در رشته معماری بوده که پس از اتمام آن در 1381 ، با رتبه اول در آزمون دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پذیرفته شد و در سال  1386 آن را به اتمام رساند.

بعد از حدود 8 سال کار در مهندسین مشاور مختلف در سال 1383 بصورت مستقل به طراحی و تمرین معماری پرداخت و در سال 1387 با مشارکت، دفتر رازان را تاسیس نمود و به مدیریت آن پرداخت،

در سال 1388- با حفظ امتیاز و مالکیت معنوی طرح های گذشته خود- دفتر معماری “دیگر “راپایه کذاری کرد و هم اکنون دفتر وی با این نام مشغول فعالیت است.

حاصل این دوره هشت ساله،طراحی بیش از چهل پروژه وجوایز متعدد معماری بوده که از جمله آنها دو بارکسب رتبه اول در جایزه بزرگ معمار (ویلایی برای یک دوست در سال 87 و ویلای امیر در سال90)، رتبه دوم جایزه بزرگ معمار(ویلای کوهسار در سال 91)، رتبه اول مسابقه طراحی نما(ساختمان 93 تهرانپارس در سال 88 ) و فینالیست شدن در فستیوال معماری بارسلونا (ساختمان نظام مهندسی قزوین در سال 90) بوده است. او از سال 1381 به تدریس در دانشکده های مختلف معماری از جمله دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و همچنین داشگاه فردوسی مشهد، مشغول بوده است. و نمایشگاه های انفرادی و جمعی نقاشی برگزار کرده است.