بازگشت

آریو چوب | 1394

طراح

علیرضا تغابنی

علیرضا تغابنی متولد 1356 تهران است و ورودی 1374 دانشگاه گیلان در رشته معماری بوده که پس از اتمام آن در 1381 ، با رتبه اول در آزمون دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پذیرفته شد و در سال  1386 آن را به اتمام رساند.

بعد از حدود 8 سال کار در مهندسین مشاور مختلف در سال 1383 بصورت مستقل به طراحی و تمرین معماری پرداخت و در سال 1387 با مشارکت، دفتر رازان را تاسیس نمود و به مدیریت آن پرداخت،

در سال 1388- با حفظ امتیاز و مالکیت معنوی طرح های گذشته خود- دفتر معماری “دیگر “راپایه کذاری کرد و هم اکنون دفتر وی با این نام مشغول فعالیت است.

حاصل این دوره هشت ساله،طراحی بیش از چهل پروژه وجوایز متعدد معماری بوده که از جمله آنها دو بارکسب رتبه اول در جایزه بزرگ معمار (ویلایی برای یک دوست در سال 87 و ویلای امیر در سال90)، رتبه دوم جایزه بزرگ معمار(ویلای کوهسار در سال 91)، رتبه اول مسابقه طراحی نما(ساختمان 93 تهرانپارس در سال 88 ) و فینالیست شدن در فستیوال معماری بارسلونا (ساختمان نظام مهندسی قزوین در سال 90) بوده است. او از سال 1381 به تدریس در دانشکده های مختلف معماری از جمله دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و همچنین داشگاه فردوسی مشهد، مشغول بوده است. و نمایشگاه های انفرادی و جمعی نقاشی برگزار کرده است.

 

طراحی، تولید و تجهیز مبلمان اداری آریو چوب

پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری نمایشگاه اداری آریو چوب که نمایشگاهی است برای دستگاه های چوب بری وارداتی واقع در شهرک صنعتی بهسازی صنایع چوب در سال ۹۴ یکی از افتخارات شرکت پادایران می باشد.

ویژگی ها و جزئیات طراحی این پروژه

برای رسیدن به نتیجه ی مورد نظر جلسات فنی مشترکی بین تیم پادایران و دکتر تغابنی برگزار شد، که طرح های پیشنهادی با برطرف شدن موضوعات فنی به نقشه های اجرایی تبدیل شدند.
پادایران به پشتوانه تجربه، نیروی متخصص و ماشین آلات این امکان را برای طراحان فراهم کرده که تولید مبلمان اداری متناسب با سلیقه آنان انجام شود، که این موضوع خود نقش بسزایی در همنشینی همه جانبه فضاها و مبلمان اداری در کنار هم دارد.

طراح پروژه:

طراحی پروژه بر عهده دفتر معماری دیگر به مدیریت دکتر علیرضا تغابنی بوده که علاوه بر طراحی فضا و معماری داخلی اداری، کلیه ی میزها و مبلمان اداری را طراحی کرده که این موضوع خود چالش اصلی پروژه برای ما بوده است.

اشتراک گذاری

پلان

close