بازگشت

الکتروژن | 1398

طراح

دفتر معماری رواق

رواق شرکتی در زمینه طراحی است که با ارائه خدمات مشاوره و ارائه راه‌حل‌های طراحی اختصاصی و سفارشی برای مشتریان خود، به انواع مختلف صنایع خدمات می‌دهد.

طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت الکتروژن توسط مشاوره دکوراسیون اداری پادایران انجام شد. پادایران علاوه بر مبلمان اداری، به عنوان ارائه دهنده ورک استایل اداری در این پروژه خدمات متفاوتی انجام داد.

شرکت الکتروژن یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان الکتروموتورهای صنعتی و خانگی در ایران می‌باشد؛ در سال ۱۳۹۸ با متراژ ۳۰۰۰ مترمربع توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران به اجرا درآمد و به پیاده‌سازی رسید.

این شرکت یک اصطبل متروکه متعلق به دوره قاجاریه واقع در احمدآباد مستوفی، دورترین فضای قابل تصور برای یک محیط کاری اداری است؛ اما بازسازی و تغییرات هوشمندانه اعمال شده اینجا را تبدیل به یکی از به یادماندنی ترین پروژه‌های انجام شده در شرکت پادایران کرد.

چالش های شرکت الکتروژن

در این پروژه، با چالشی مواجه شدیم که چگونه در یک فضای بازسازی شده با کاربری متفاوت، علاوه بر احترام به زحمات تیم بازسازی و حفظ اصالت و زیبایی‌های این ساختمان، عملکرد مناسبی برای تمامی کاربران جدید در نظر بگیریم.

در مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی اداری و تولید مبلمان اداری جدید، تلاش کردیم که کمترین جلوه‌گری و تزئینات را اعمال کرده و با پرهیز از هرگونه زیاده‌روی در طراحی اداری، بتوانیم یک محصول کاملاً منطبق با نیازهای مبلمان اداری مورد استفاده داشته باشیم و همچنین با محیط منحصر به فرد این سازمان هماهنگ باشیم.

طراحی مبلمان و دکوراسیون اداری در این پروژه برای شرکت ارائه دهنده ورک استایل پادایران، به دلیل جذابیت و فضای منحصر به فرد، به عنوان یکی از بهترین و خاطره‌انگیزترین پروژه‌های انجام شده در پادایران شناخته شد.

محصولات مبلمان اداری شرکت الکتروژن

ارتباط با پادایران

جهت مشاهده سایر پروژه‌های منحصر به فرد انجام شده توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری و ارائه دهنده ورک استایل “پادایران”، به بخش مربوط به پروژه‌ها مراجعه نمایید. همچنین، برای سفارش محصولات و یا مشاوره رایگان با شماره تماس ۰۲۱۴۳۳۷۵ تماس حاصل فرمائید.

اشتراک گذاری

پلان

close