بازگشت

الکتروژن | 1398

طراحی و تولید مبلمان اداری در ساختمان اداری شرکت الکتروژن توسط شرکت طراحی و تولید تجهیزات اداری و ارائه دهنده ورک استایل پادایران

پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری ساختمان اداری شرکت الکتروژن که یکی از بزرگترین تولید کنندگان الکتروموتور در ایران است، در سال ۱۳۹۸ توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران اجرا و پیاده سازی شد.

یک اصطبل متروکه متعلق به دوره قاجاریه در احمدآباد مستوفی، دورترین فضای قابل تصور برای یک محیط کاری اداری است. اما بازسازی و تغییرات هوشمندانه اعمال شده اینجا را تبدیل به یکی از به یادماندنی ترین پروژه های انجام شده در شرکت پادایران کرد.

چالش های اجرای این پروژه برای شرکت پادایران

ما در این پروژه با این چالش مواجه بودیم که در یک فضای بازسازی شده با کاربری قبلی متفاوت چگونه می توان ضمن احترام به زحمات تیم بازسازی و حفظ اصالت و زیبایی های این بنا، عملکرد مناسبی هم برای تمام کاربری جدید در نظر گرفت.

طراحی و تولید مبلمان جدید می بایست کمترین جلوه گری و تزئینات را می داشت و با پرهیز از هر گونه طراحی اداری اضافه می بایست با حفظ عملکردهای لازم برای مبلمان اداری مورد استفاده، کاملا منطبق بر محیط این سازمان می بود.

اطراحی دکوراسیون و مبلمان اداری ین پروژه برای شرکت ارائه دهنده ورک استایل پادایران، به دلیل فضای منحصر به فرد و جذابی که داشت، یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین پروژه های انجام شده در تاریخ کاری پادایران شد.

طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت الکتروژن توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران

ارتباط با پادایران

جهت مشاهده سایر پروژه های خاص و منحصر به فرد انجام شده توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری و ارائه دهنده ورک استایل پادایران می توانید به بخش مربوط به پروژه ها در وب سایت ما مراجعه کنید.

همچنین با حضور گسترده و فعال پادایران در شبکه های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، پینترست و غیره می توانید از جدیدترین ایده های ما در زمینه طراحی معماری داخلی اداری و مبلمان اداری آگاه شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت پادایران، بزرگترین شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری

اشتراک گذاری

پلان

طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت الکتروژن توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران
فهرست مطالب