بازگشت

زر ماکارون | 1398

یکی از پروژه های بزرگ پادایران، که از فینالیست های گروه بازسازی جایزه معمار سال 98 هم بوده است، ساختمان 9 طبقه زر ماکارون است که طی دوسال و در 8000 متر زیربنا ساخته شده است.
طراحی این پروژه که در خیابان شیخ بهایی تهران واقع است، توسط مهندس خوشرو در دفتر معماری الگو انجام شده است .
برنامه فیزیکی بخش اداری ساختمان جدید شامل چند بخش کلی: مدیریت، دفاتر مدیران ارشد، سالن های کارگروهی و سالن های کنفرانس بود که از بالا به پائین در 6 طبقه چیده شده اند است.
پادایران در طول این پروژه به پشتوانه سالها تجربه، تیم متخصص و ماشین آلات، محصولات سفارشی متناسب با طرح های ارائه شده از سوی تیم طراحی را با در نظر گرفتن نکات استاندارد و عملکردی برای تجهیز طبقات طراحی و تولید کند

اشتراک گذاری

پلان

طراح

مهران خوشرو

مهران خوشرو متولد ۱۳۵۳ شهر مشهد، دانش آموخته ی کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی است و دفتر شخصی خود به نام “الگو” را در سال ۱۳۸۶ تاسیس نمود. 

مهران خوشرو عمدتاً  از طریق شرکت در مسابقات معماری زندگی حرفه ای خود را آغاز نمود. ویژگی کارنامه مهران خوشرو، انجام پروژه های ساخته شده، با مقیاس ها و کاربری های گوناگون است. او در مدت فعالیت خود جوایز مختلف داخلی و خارجی را کسب کرده است. در زمینه معماری مسکونی آپارتمانی بزرگ مقیاس ، مجتمع مسکونی زعفرانیه که در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسید از جمله ساختمان های متفاوت او در گروه خود به شمار می رود.

جوایز و تقدیر نامه های دریافت شده :

تقدیر شده در بخش اداری جایزه معمار سال ۱۳۹۰ (ساختمان اداری – تحقیقاتی پردازش سامانه های پایدار)

کسب رتبه اول در مسابقه معماری مرکز اداری هزار و یک شهر در سال ۱۳۹۱

طرح برگزیده در مسابقه طراحی آرامگاه شمس تبریزی در سال ۱۳۹۱

کسب رتبه سوم در بخش گروه مسکونی جایزه معمار سال ۱۳۹۵ (مجتمع مسکونی باغ زعفرانیه)

کسب رتبه اول در دهمین جایزه معماری داخلی ایران در سال ۱۳۹۶ (انبار شرکت سیستم)

فینالیست جایزه معمار سال ۱۳۹۶ در بخش عمومی برای پروژه انبار شرکت سیستم