بازگشت

زر ماکارون | 1398

طراحی و تولید مبلمان اداری زر ماکارون

طراحی و تولید مبلمان اداری دفتر مرکزی شرکت زر ماکارون توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و و ارائه دهنده ورک استایل پادایران

طراحی تجهیزات اداری و تولید مبلمان اداری ساختمان گندم، دفتر مرکزی شرکت زر ماکارون، از فینالیست های گروه بازسازی جایزه معمار سال ۱۳۹۸ بوده است که یکی از بزرگ ترین پروژه های اجرا شده بوسیله شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران بود.

نقش هویت بصری سازمان ها در طراحی داخلی

بارزترین بخش از هویت بصری این ساختمان استفاده از خطوط صاف در بخش های مختلفی از بنا است که الهام گرفته از گندم، به عنون ماده اصلی مورد استفاده شرکت زرماکارون در تولید محصولات است.

جزئیات اجرایی این پروژه

برنامه فیزیکی بخش اداری ساختمان جدید شامل چند بخش کلی: پارتیشن های شیشه ایی جهت جداسازی فضاهای کاری، اتاق های مدیریتی، دفاتر مدیران ارشد، سالن های میزهای کارگروهی و سالن های کنفرانس بود که از بالا به پائین و در ۶ طبقه چیده شده اند. در هر بخش الزاماتی برای طراحی و تولید مبلمان اداری وجود داشت.

علاوه بر رعایت استانداردهای عملکردی شامل مواردی مثل حفظ ماهیت اصلی طراحی بنا، هماهنگی رنگ های استفاده شده در مبلمان اداری با طراحی معماری داخلی اداری، ساختار مدرن و تعاملی محصولات و غیره هم می شد.

پادایران در طول این پروژه به پشتوانه سال ها تجربه، تیم متخصص و ماشین آلات، محصولات سفارشی متناسب با طرح های ارائه شده از سوی تیم طراحی را با در نظر گرفتن نکات استاندارد و عملکردی برای تجهیز طبقات طراحی و تولید کرد.

طراح پروژه:

طراحی دکوراسیون و مبلمان اداری شرکت زر ماکارون توسط یکی از خوشنام ترین معماران ایرانی، مهندس مهران خوشرو و دفتر معماری ال گوی پایدار به بهترین شکل ممکن انجام شده است.

ارتباط با پادایران

برای مشاهده سایر پروژه های انجام شده توسط شرکت ارائه دهنده ورک استایل پادایران، در زمینه طراحی مبلمان اداری و طراحی و تولید تجهیزات اداری می توانید به صفحه مربوط به پروژه ها در وب سایت ما مراجعه نمایید.

همچنین در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، لینکدین، توییتر، فیسبوک، آپارات، یوتیوب و غیره نیز با ما همراه باشید تا با جدیدترین ترندها در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی اداری آشنا شوید.

اشتراک گذاری

پلان

طراحی اولیه معماری داخلی اداری زر ماکارون طراحی اولیه دیزاین اداری زر ماکارون طراحی اولیه دکوراسیون اداری زر ماکارون توسط پادایران طراحی اولیه دکوراسیون اداری داخلی زر ماکارون طراحی اولیه دکوراسیون داخلی اداری زر ماکارون طراحی اولیه دکوراسیون اداری زر ماکارون

طراح

مهران خوشرو

مهران خوشرو متولد ۱۳۵۳ شهر مشهد، دانش آموخته ی کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی است و دفتر شخصی خود به نام “الگو” را در سال ۱۳۸۶ تاسیس نمود. 

مهران خوشرو عمدتاً  از طریق شرکت در مسابقات معماری زندگی حرفه ای خود را آغاز نمود. ویژگی کارنامه مهران خوشرو، انجام پروژه های ساخته شده، با مقیاس ها و کاربری های گوناگون است. او در مدت فعالیت خود جوایز مختلف داخلی و خارجی را کسب کرده است. در زمینه معماری مسکونی آپارتمانی بزرگ مقیاس ، مجتمع مسکونی زعفرانیه که در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسید از جمله ساختمان های متفاوت او در گروه خود به شمار می رود.

جوایز و تقدیر نامه های دریافت شده :

تقدیر شده در بخش اداری جایزه معمار سال ۱۳۹۰ (ساختمان اداری – تحقیقاتی پردازش سامانه های پایدار)

کسب رتبه اول در مسابقه معماری مرکز اداری هزار و یک شهر در سال ۱۳۹۱

طرح برگزیده در مسابقه طراحی آرامگاه شمس تبریزی در سال ۱۳۹۱

کسب رتبه سوم در بخش گروه مسکونی جایزه معمار سال ۱۳۹۵ (مجتمع مسکونی باغ زعفرانیه)

کسب رتبه اول در دهمین جایزه معماری داخلی ایران در سال ۱۳۹۶ (انبار شرکت سیستم)

فینالیست جایزه معمار سال ۱۳۹۶ در بخش عمومی برای پروژه انبار شرکت سیستم

تصاویر دکوراسیون داخلی اداری
فهرست مطالب