بازگشت

شانپارک | 1401

طراحی و اجرای مبلمان اداری پروژه اداری و تجاری شان‌پارک با همکاری دفتر معماری زندیگان در ۱۴۰۱ به شرکت پادایران واگذار شد.

معرفی پروژه شانپارک

پروژه شانپارک در زمینی واقع در سعادت آباد با متراژ ۸۸۰ مترمربع قرار گرفته است.این پروژه شامل پنج طبقه زیرزمین، ۷۴۰ مترمربع فضای تجاری و لابی در طبقه همکف و ۸ طبقه واحدهای اداری روی همکف (با متراژ ۳۰۰۰ مترمربع) می باشد.

به تابعیت از فرم خاص زمین که یک ۷ ضلعی نامنتظم می باشد، فرم پروژه بگونه‌ای طرح شده که با فرم زمین کاملا در هماهنگی است؛ از سوی دیگر بدلیل مجاورت پروژه با پارک شقایق که در همسایگی شرقی ساختمان واقع شده، سعی بر آن بوده تا از این همسایگی حداکثر بهره در راستالی ارتقای کیفی فضاهای دکوراسیون اداری داخلی گرفته شود. ضمنا در طراحی پروژه، سیستم سازه ای با نماسازی در هم ادغام شده و عنصری واحد که همان سازه پروژه است، این دو نقش را بصورت همزمان ایفا می‌کند.

بنابراین با استفاده از مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون اداری پادایران این پروژه به یکی از زیباترین پروژه‌ها تبدیل شده است.

جزئیات این پروژه

  • طراحی و اجرا در ۸۸۰ متر مربع
  • استفاده از فضای باز اداری
  • بهره‌گیری از رنگ‌های بژ و سبز
  • به کارگیری از طرح سنگ و چوب

محصولات به کار رفته در پروژه شان‌پارک

محصولات مبلمان اداری پروژه شان پارک که توسط مبلمان اداری پادایران انجام شده به شرح زیر است:

ارتباط با پادایران

جهت مشاهده سایر پروژه‌های منحصر به فرد انجام شده توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری و ارائه دهنده ورک استایل “پادایران”، به بخش مربوط به پروژه‌ها مراجعه نمایید. همچنین، برای سفارش محصولات و یا مشاوره رایگان با شماره تماس ۰۲۱۴۳۳۷۵ تماس حاصل فرمائید.

اشتراک گذاری

پلان پروژه

close