بازگشت

فناپ | 1402

طراح

شرکت پادایران

پادایران “مرکز تجهیزات و مبلمان اداری ایران” نزدیک به نیم قرن پیش و با هدف تأمین بخشی از نیاز بازار داخلی و خارجی در زمینه تولید مبلمان اداری و تجهیزات اداری مدرن در محیطی پویا و مبتنی بر دانش روز و با سرمایه بخش خصوصی تاسیس گردید.

 فناپ فعالیت‌های خود را در صنعت فناوری اطلاعات با ارائه راهکارهای جامع مالی، راهکارهای جامع بیمه‌گری، بورس و مدیریت و پردازش تراکنش‌های مالی گسترش داد، که هم‌اکنون بخشی از بزرگ‌ترین بانک‌های خصوصی و دولتی کشور، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه و کارگزاران بورس، در حال استفاده و بهره‌برداری از آن‌ها هستند.

طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت فناپ از سوی شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران در سال ۱۴۰۲ طراحی و اجرا شد.

طراحی و تولید مبلمان اداری فناپ

یکی از موفق‌ترین پروژه‌های شرکت پادایران بود که در ۵۰۰ متر مربع در جردن به انجام رسید. طراحی مبلمان اداری، انواع میزهای مدیریت، میز کنفرانس، کانتر، صندلی مدیریت و … در مجموعه، توسط تیم پادایران صورت گرفت که بخشی از سرفصل های این پروژه در این بخش معرفی شده اند که در نهایت همنشینی این موارد باعث ایجاد حس رضایت مندی در افراد و مراجعه کنندگان شده است.

در این پروژه، اقدام به طراحی انواع میزهای کنفرانس شده است. حضور میزهای کنفرانس در این شرکت ضروری بوده و به دلیل برگزاری جلسات پی در پی، انواع میزهای کنفرانس مختلفی تولید شده‌اند.

و در نتیجه در همه‌ی موارد گفته شده، دکوراسیون اداری شرکت فناپ به یکی از زیباترین پروژه‎‌ها تبدیل شد.

محصولات مبلمان اداری شرکت فناپ

محصولات مبلمان اداری شرکت فناپ به شرح زیر است:

ارتباط با پادایران

جهت مشاهده سایر پروژه‌های منحصر به فرد انجام شده توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری و ارائه دهنده ورک استایل “پادایران”، به بخش مربوط به پروژه‌ها مراجعه نمایید. همچنین، برای سفارش محصولات و یا مشاوره رایگان با شماره تماس ۰۲۱۴۳۳۷۵ تماس حاصل فرمائید.

اشتراک گذاری

close