بازگشت

همراه اول | 1399

طراحی و تولید مبلمان اداری ساختمان به پرداز همراه سامانه اول (بهسا) از شرکت‌های زیرمجموعه همراه اول توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران.

جزئیات طراحی و تولید مبلمان اداری در ساختمان به پرداز همراه سامانه اول

یکی از جزئیات جذاب پیاده‌سازی شده در این پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری، با توجه به تعداد نفرات در حال کار در یک فضای کاری باز و امکان ایجاد صداهای مزاحم و در نتیجه تبعات منفی این موضوع، در بخشی از جداکننده‌های میزها از پوشش‌های جاذب صدا استفاده شد تا بخش زیادی از این سر و صداهای مزاحم را کاهش دهد.

در بخش دیگری از طراحی داخلی این پروژه که بوسیله سرکار خانم سارا صفی انجام شده بود، بخش‌های مختلف این فضا از روی رنگ‌های متفاوت استفاده شده در پوشش کف ساختمان قابل تفکیک از هم هستند.

در کنار این درخواست‌های کارفرما، در طراحی و تولید مبلمان اداری می‌بایست از رنگ‌های سازمانی در بخش‌های مختلف طراحی داخلی استفاده می‌کردیم. در نهایت، پروژه اجرا شده یکی از جذاب‌ترین کارهای شرکت مشاوره دیزاین داخلی پادایران در این چندسال اخیر شد.

سایر بخش‌های اجرا شده در طراحی داخلی این پروژه

بخش دیگری از این پروژه طراحی دکوراسیون داخلی اداری و تولید مبلمان اداری مربوط به یک اتاق کنفرانس برای برگزاری نشست‌های حضوری و آنلاین به شکل رسمی بود.

همچنین پیش بینی شده بود که یکی از اشکال نشست‌هایی که در این فضا برگزار خواهد شد، احتیاج به فضایی جداگانه جهت استقرار اداره کنندگان جلسات خواهد داشت و قطعا بخشی از جلسات بررسی موضوعاتی خواهد بود که احتیاج به امکانات سمعی و بصری خاصی خواهد داشت.

در نتیجه تمامی امکانات و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری تمامی اشکال جلسات به صورت آنلاین و آفلاین می‌بایست در نظر گرفته می‌شد.

چالش‌های طراحی و تولید مبلمان اداری این پروژه برای پادایران

در پروژه طراحی داخلی و تجهیزات اداری ساختمان به پرداز همراه سامانه اول (بهسا)، یکی از جذابترین چالش‌ها برای شرکت پادایران، رعایت هویت سازمانی کارفرما بر اساس اصول مطرح شده در برند بوک همراه اول، در طراحی ایده کلی و محصولات مورد استفاده بود.

عناصر مهم و کلیدی در پروژه همراه اول عبارت بودند از : ایجاد فضاهای کاری اختصاصی برای تعداد نفرات زیاد، داشتن فضاهایی برای برگزاری جلسات بین تیم‌های مختلف، امکان حضور مدیران و سرپرستان در همان فضای کاری اما در بخش‌های جدا شده و سهولت حرکت و دسترسی پرسنل به تمام نقاط کار اشتراکی و استفاده بهینه از فضای محدود برای استفاده حداکثر نفرات ممکن، بدون ایجاد تداخلات کاری.

طراحی داخلی و تولید مبلمان اداری همراه اول

جهت مشاهده نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت دکوراسیون داخلی اداری پادایران در شبکه‌های اجتماعی نیز با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری

پلان

طراحی و تولید مبلمان اداری همراه اول توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران طراحی داخلی و تولید مبلمان اداری پادایران تولید مبلمان اداری پادایران در شرکت همراه اول

طراح

سارا صفی

اینجانب سارا صفی فارغ التحصیل  ، رشته  ارتباط تصویری در مقطع کارشناسی ارشد، فارغ التحصیل مدیریت MBA و در حال حاضر دانشجوی DBA می باشم.
از سال ۱۳۸۴ در زمینه تبلیغات و از ابتدا در سمت گرافیست، سپس مدیر هنری در آژانس های تبلیغاتی و سمت مدیر تبلیغات و اجرایی در چندین هولدینگ فعالیت داشته ام.

سحر حاجی صفا
فهرست مطالب