بازگشت

همراه اول | 1399

طراحی و تولید مبلمان اداری ساختمان به پرداخت سامانه همراه اول (بهسا) از شرکت های زیرمجموعه همراه اول توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران.

جزئیات طراحی و تولید مبلمان اداری در ساختمان به پرداخت سامانه همراه اول

یکی از جزئیات جذاب پیاده سازی شده در این پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری، با توجه به تعداد نفرات در حال کار در یک فضای کاری باز و امکان ایجاد صداهای مزاحم و در نتیجه تبعات منفی این موضوع، در بخشی از جداکننده های میزها از پوشش های جاذب صدا استفاده شد. تا بخش زیادی از این سر و صداهای مزاحم را کاهش دهد.

در بخش دیگری از طراحی داخلی این پروژه که بوسیله سرکار خانم سارا صفی انجام شده بود، بخش های مختلف این فضا از روی رنگ های متفاوت استفاده شده در پوشش کف ساختمان قابل تفکیک از هم هستند.

در کنار این درخواست های کارفرما، در طراحی و تولید مبلمان اداری می بایست از رنگ های سازمانی در بخش های مختلف طراحی داخلی استفاده می کردیم. در نهایت، پروژه اجرا شده یکی از جذاب ترین کارهای شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران در این چندسال اخیر شد.

سایر بخش های اجرا شده در طراحی داخلی این پروژه

بخش دیگری از این پروژه طراحی داخلی و تولید مبلمان اداری مربوط به یک اتاق کنفرانس برای برگزاری نشست های حضوری و آنلاین به شکل رسمی بود.

همچنین پیش بینی شده بود که یکی از اشکال نشست هایی که در این فضا برگزار خواهد شد، احتیاج به فضایی جداگانه جهت استقرار اداره کنندگان جلسات خواهد داشت. و قطعا بخشی از جلسات بررسی موضوعاتی خواهد بود که احتیاج به امکانات سمعی و بصری خاصی خواهد داشت.

در نتیجه تمامی امکانات و زیرساخت های لازم برای برگزاری تمامی اشکال جلسات به صورت آنلاین و آفلاین می بایست در نظر گرفته می شد.

چالش های طراحی و تولید مبلمان اداری این پروژه برای پادایران

در پروژه طراحی داخلی و تجهیزات اداری ساختمان به پرداخت سامانه همراه اول (بهسا)، یکی از جذابترین چالش ها برای شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران، رعایت هویت سازمانی کارفرما بر اساس اصول مطرح شده در برند بوک همراه اول، در طراحی ایده کلی و محصولات مورد استفاده بود.

عناصر مهم و کلیدی در پروژه همراه اول عبارت بودند از : ایجاد فضاهای کاری اختصاصی برای تعداد نفرات زیاد، داشتن فضاهایی برای برگزاری جلسات بین تیم های مختلف، امکان حضور مدیران و سرپرستان در همان فضای کاری اما در بخش های جدا شده و سهولت حرکت و دسترسی پرسنل به تمام نقاط کار اشتراکی و استفاده بهینه از فضای محدود برای استفاده حداکثر نفرات ممکن، بدون ایجاد تداخلات کاری.

طراحی داخلی و تولید مبلمان اداری همراه اول

جهت مشاهده نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران در شبکه های اجتماعی نیز با ما همراه باشید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت پادایران

اشتراک گذاری

پلان

طراح

سارا صفی

اینجانب سارا صفی فارغ التحصیل  ، رشته  ارتباط تصویری در مقطع کارشناسی ارشد، فارغ التحصیل مدیریت MBA و در حال حاضر دانشجوی DBA می باشم.
از سال ۱۳۸۴ در زمینه تبلیغات و از ابتدا در سمت گرافیست، سپس مدیر هنری در آژانس های تبلیغاتی و سمت مدیر تبلیغات و اجرایی در چندین هولدینگ فعالیت داشته ام.