بازگشت

کاشی تبریز | 1400

طراحی و تولید مبلمان اداری گروه کاشی تبریز

طراحی، تولید و اجرای مبلمان اداری “دفتر مرکزی گروه صنعتی کاشی تبریز”، با همکاری و طراحی داخلی سرکار خانم کتایون رضایی، از پروژه های جذاب و به یاد ماندنی پادایران است. یکی از ویژگی های این پروژه مبلمان اداری، حجم زیادی از جزئیات کاربردی است که با زیبایی های طراحی داخلی کاملا همسو شده اند.

در ابتدا با برگزاری چندین جلسه همفکری و مشاوره با طراح پروژه، سرکار خانم کتایون رضایی، اصول و خطوط اصلی تایید شد. حالا نوبت طراحی و تولید محصولاتی بود که در هماهنگی کامل با خواسته های کارفرما و طراح پروژه باشند.

فریم همه پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره، با ارتفاع های مختلف و امکانات متفاوت، همگی با رنگ پودری الکترواستاتیک به رنگ مشکی درآمدند تا ضمن ایجاد تمایز، خطوط عمودی و افقی که می سازند با جزئیات طراحی داخلی ساختمان همسو باشند.

در مرحله بعدی در هر بخش از اجرای پارتیشن اداری، براساس کاربری مورد نظر، جزئیاتی مثل نورهای توکار، جداکننده های آکوستیک، کمدهای توکار، گرافیک محیطی، جداکننده های ام دی اف، شیشه های رنگی، شیدهای متحرک و … اجرا شد.

میزهای مدیریت، میز کنفرانس، میز کارگروهی، میز کارشناسی، کمد اداری، فایل و کتابخانه بود که بسیار منعطف تر و متنوع تر از پارتیشن های اداری طراحی و تولید شدند.

در قسمت های مختلف این ساختمان و به شکل همزمان، بخش های مختلفی مثل مدیریت، اتاق های جلسات رسمی و غیر رسمی، اتاق های کار مشترک، اتاق های سکوت و کانتر پذیرش وجود دارد که ضمن رعایت یکپارچگی در طراحی، میبایست خصوصیات عملکردی و ظاهری متناسب هم داشته باشند. همچنین میبایست بدون اشغال حجم زیادی از فضای کار، کمد و فایل های زیادی هم برای کارمندان تعبیه می کردیم.

استفاده از نورهای خطی و توکار در زیر کمدها و در راهروها و جداره های داخلی پارتیشن دوجداره، استفاده همزمان از کاشی و موکت به عنوان کفپوش و بر اساس احتیاجات محیطی، استفاده از گیاهان سازگار با محیط داخلی و… از دیگر جزئیاتی هستند که به دقت و با هماهنگی کامل بین طراح پروژه و شرکت پادایران و در راستای زیبایی و عملکرد بهتر در بخش های مختلف پروژه به کار گرفته شدند. افتخار همکاری و دوستی بلند مدت با یکی دیگر از شرکت های بزرگ و ریشه دار ایران در این پروژه هم نصیب ما شد و گروه صنعتی کاشی تبریز هم به جمع دوستان پادایران اضافه شد.

اشتراک گذاری

پلان

پلان پروژه مبلمان اداری کاشی تبریز