بازگشت

مهر/14/00

اشتراک گذاری

میز تلویزیون اداری چه ویژگی هایی دارد؟

میز تلویزیون‌ اداری یکی از اجزای مبلمان اداری است؛ که شاید وجود آن در یک مجموعه اداری یا اتاق مدیریت ضروری به نظر نرسد، اما تاثیر چشمگیری بر پرستیژ فضای اداری دارد. در این مطلب از بلاگ از شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و تجهیزات اداری پادایران با دو طرح اصلی میز تلویزیون اداری و کارکرد هر کدام آشنا می‌شوید.

انتخاب و خرید میز تلویزیون اداری

میز تلویزیون‌‌های اداری هم مانند مبلمان اداری از متریال مختلف طراحی و ساخته می‌شود و انتخاب آنها به سبک چیدمان فضای اداری شما و بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید بستگی دارد.

با این تفاسیر اگر می‌خواهید یک میز تلویزیون اداری (Office TV table) مناسب انتخاب کنید، لازم است بدانید که دو مدل میز وجود دارد؛ میزهای قفسه‌‌دار و میزهای قفسه مخفی. که در ادامه با جزییات و کاربرد آن‌ها آشنا می‌شوید.

اگر قصد خرید مبلمان اداری و یا سایر تجهیزات اداری را دارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله دانستنی‌های مهم در خرید فایل اداری از بلاگ شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران را مطالعه کنید.

می‌توانید از مطالب آموزشی موجود در سایت شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران (Paadiran) استفاده کنید و میز تلویزیون اداری مناسب و دلخواه‌تان را مطابق با رنگ و سبک چیدمان شرکت و سایر تجهیزات اداری خود، انتخاب کنید.

مدل میز تلویزیون اداری

این یک واقعیت است که شما برای افزایش میزان کارایی کارمندان، ایجاد حس تعلق خاطر و علاقه‌مندی به محیط کارشان و همچنین جلب توجه مشتریان و سرمایه‌گذاران باید به چیدمان فضای اداری‌تان اهمیت بدهید. باید مبلمان اداری مناسبی را انتخاب کنید.

باید آرامش و اطمینان خاطر را به گونه‌ای در محیط کار فراهم کنید که کارمندان احساس کنند دارند زمان مفیدی را در محل کار سپری می‌کنند.

وقتی از این زاویه به اجزای تولید مبلمان اداری (office furniture) نگاه کنید، متوجه می‌شوید که وجود میز تلویزیون اداری، کانتر اداری، کتابخانه و قفسه‌های تزیینی از جمله اجزایی هستند که وجود آن‌ها ضرورتی ندارد. درحالی که وجودشان به فضای شما اعتبار و پرستیژ می‌بخشد.

لوکس ترین مبلمان اداری مدرن

میز قفسه دار

در بسیاری از شرکت‌ها، دفاتر، مجموعه‌های اداری دولتی و خصوصی میزهای تلویزیون اداری قفسه‌دار را می‌بینیم. از آنجا که در فضاهای اداری همه می‌کوشند از کم‌ترین فضا بیشترین بهره‌وری را داشته باشند، این مدل میز را انتخاب می‌کنند که متداول‌ترین و پرکاربردترین میز تلویزیون است.

از قفسه‌های اطراف جایگاه تلویزیون که در میز طراحی شده است برای سازماندهی کتاب‌ها، پوشه‌ها و اسناد و مدارک اداری استفاده می‌شود.

قرار دادن اوراق مکتوب در قفسه‌های میز تلویزیون اداری علاوه بر اینکه آنها را سر و سامان می‌دهد، به فضای سالن هم زیبایی و وقار می‌بخشد. نمونه‌های زیادی از میزهای اداری قفسه‌دار در رنگ و طرح‌های گوناگون موجود است که می‌توانید با کمی تحقیق بهترین انتخاب را داشته باشید.

میز قفسه مخفی

درست است که مشاهده اوراق و اسناد و کتاب‌ها، استفاده از آنها را آسان تر می‌کند و به فضا جنبه تحقیقاتی و مطالعاتی می‌دهد، اما خیلی مواقع افراد نمی‌خواهند این اوراق قابل رویت باشد. به همین دلیل از میزهایی که قفسه‌های مخفی دارند استقبال می‌کنند. حالا منظور از قفسه مخفی چیست؟

پیشنهاد مطالعه: مدل‌های لوکس میز تلویزیون اداری توکار را در پادیران مشاهده کنید.

میز تلویزیون ام دی اف اداری

در این میز تلویزیون‌ها قفسه‌ها در دارند و اغلب درشان به صورت کشویی از سمت راست به چپ باز و بسته می‌شود. امروزه شکل طراحی کشوها و همچنین ابزار و اجزایی که برای ریل و لولاها استفاده می‌شود بسیار پیشرفت کرده است. به همین دلیل طول عمر بالایی دارند و لازم نیست نگران خراب شدن کشوها باشید.

معمولا از میز تلویزیون‌های بدون در، در فضاهای اداری با چیدمان مدرن و مبلمان اداری به سبک مینیمال استفاده می‌شود. میزهای ساده با رنگ متناسب با فضا انتخاب می‌شوند و تا حد امکان سعی می‌شود از شلوغی اتاق کاسته شود.

این مدل میز تلویزیون اداری برای اتاق‌های مدیریتی که از آنها به عنوان مکانی برای برگزاری جلسات با سرمایه‌گذاران و تصمیم‌گیرندگان خارجی استفاده می‌شود، همانند میز کنفرانس و میز مدیریت، کاربرد فراوانی دارد.

خرید میز تلویزیون اداری متناسب با مبلمان اداری

هنگام خرید مبلمان اداری کاملا واضح است که انتخاب یک میز تلویزیون اداری مدرن و متناسب با سلیقه روز، خلاقیت و انگیزه کاری فرد مدیر و همچنین افرادی که در یک مجموعه کار می‌کنند و به اتاق مدیریت دسترسی دارند را افزایش می‌دهد.

از این رو نمی‌توان در انتخاب آن اهمال کرد. از آنجا که طراحی و انتخاب میزهای مدرن به دلیل تنوعی که دارند سخت‌تر از سبک کلاسیک است، می‌توانید با تیم شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و تجهیزات اداری پادایران در ارتباط باشید و این مهم را به مشاوران پادایران با سال‌ها تجربه در زمینه دکوراسیون داخلی اداری و تولید مبلمان اداری واگذار کنید.

پادایران را در لینکدین نیز دنبال کنید تا از جدیدترین مدهای دنیا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری آگاه شوید.

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید.

ورود /ثبت نام